Рубрика: Суспільство

08 серпня

В Ужгороді відкрито представництво Центрально-європейського університету (м.Скаліца, Словаччина)

foto

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив ректор Федір Ващук.

Станом на сьогодні університет має представництва в таких містах: Турин (Франція), Оксфорд (Англія), Кошице (Словаччина), Вільнюс (Литва) , Прага (Чехія) та ін. Всього 12 відділень. З університетом співпрацюватиме 42 провідні виші України.
“Буде здійснюватись підготовка фахівців з 15-ти спеціальностей за всіма освітніми рівнями ( бакалавр, магістр, доктор наук), з видачею державного диплому про освіту, здобуту у Словаччині ( Европейського союзу). Вчена рада дозволила мови навчання: словацьку, українську, англійську, російську. Встановила пільгову оплату для громадян України та продовжила термін подачі документів до 15-го жовтня!” - пише Федір Ващук.
На сторінці ректора можна також ознайомитись із повним переліком спеціальностей, що пропонує ЦЕУ. Варто зазначити, що інформація зацікавила ужгородців. Вони активно коментують пости та питають про деталі.
Є гранти для безкоштовного навчання та стипендії
“Студент може обрати комбіновану форму навчання - поєднання денної ,заочної , дистанційної та екстернату. Для тих хто має вищу, або незакінчену вищу освіту проводиться зарахування на перший курс, а потім після аналізу додатку до диплому  -  перевід на старші курси. Якщо є бакалаврат, то можна вступати в будь-яку магістратуру університету незалежно від спеціальності.
Для тих, хто вибере навчання українською мовою - професорсько-викладацький склад переважно з університетів України, в т.ч. з Ужгорода” - зазначив ректор.


08 серпня 2014, 16:38
Karpatnews.in.ua - Всі новини Закарпаття, Ужгорода та УкраїниСхожі новини


Зустріч везни із зимою зафіксували на Рахівщині (фото)

До іршавських рятувальників завітали маленькі гості із села Дунковиця (фото)

Про безпеку на виборчих дільницях розповідали свалявські рятувальники (фото)

Закарпатські правоохоронці спілкувалися з майбутніми випускниками УжНУ про умови служби в поліції

Закарпатські лялькарі презентують книгу-альбом про театральний бренд нашого краю – фестиваль "ІНТЕРЛЯЛЬКА"

їїїїїїїї...

Валентина
08 серпня 2014, 20:01

Дуже добре, що в Ужгороді тепер можна здобути знання і отримати диплом, що визнають в Європі. Молодці!

Науковець
08 серпня 2014, 21:18

Був у цьому університеті. Матеріальна база, комп'ютеризація та телекомунікаційні можливості вражають. Працюють професори з Німеччини,Чехії, Англії. Заснований 10 років тому . Ващука прийняли дуже добре. Він вже провів через Вчену раду нову стратегію розвитку університету. В червні ним підписано біля п'яти сотень магістерських дипломів. Вперше в історії України , її громадянин підписав та вручив дипломи громадянам ЄС.

Вісиль
08 серпня 2014, 22:56

Цей корупціонер не давав можливості дітям-інвалідам та напівсиротам навчатись безкоштовно та отримувати соціальні стипендії від держави! Так шо це все БРЕХНЯ!!!

Андрій
10 серпня 2014, 16:52

Ващук - молодець! Дуже хороший менеджер, словацькому університету пощастило.

Прокоментуй новину