Рубрика: Суспільство

08 серпня

В Ужгороді відкрито представництво Центрально-європейського університету (м.Скаліца, Словаччина)

foto

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив ректор Федір Ващук.

Станом на сьогодні університет має представництва в таких містах: Турин (Франція), Оксфорд (Англія), Кошице (Словаччина), Вільнюс (Литва) , Прага (Чехія) та ін. Всього 12 відділень. З університетом співпрацюватиме 42 провідні виші України.
“Буде здійснюватись підготовка фахівців з 15-ти спеціальностей за всіма освітніми рівнями ( бакалавр, магістр, доктор наук), з видачею державного диплому про освіту, здобуту у Словаччині ( Европейського союзу). Вчена рада дозволила мови навчання: словацьку, українську, англійську, російську. Встановила пільгову оплату для громадян України та продовжила термін подачі документів до 15-го жовтня!” - пише Федір Ващук.
На сторінці ректора можна також ознайомитись із повним переліком спеціальностей, що пропонує ЦЕУ. Варто зазначити, що інформація зацікавила ужгородців. Вони активно коментують пости та питають про деталі.
Є гранти для безкоштовного навчання та стипендії
“Студент може обрати комбіновану форму навчання - поєднання денної ,заочної , дистанційної та екстернату. Для тих хто має вищу, або незакінчену вищу освіту проводиться зарахування на перший курс, а потім після аналізу додатку до диплому  -  перевід на старші курси. Якщо є бакалаврат, то можна вступати в будь-яку магістратуру університету незалежно від спеціальності.
Для тих, хто вибере навчання українською мовою - професорсько-викладацький склад переважно з університетів України, в т.ч. з Ужгорода” - зазначив ректор.


08 серпня 2014, 16:38
Karpatnews.in.ua - Всі новини Закарпаття, Ужгорода та УкраїниСхожі новини


Ужгородські патрульні допомогли зляканій тварині повернутися до лісу

Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

Міністерство освіти рекомендує перевести учнів старшої та середньої школи на дистанційку

МОЗ проведе аудит лікарень, які «не можуть» платити ринкові зарплати медикам

В Україні принаймні одне щеплення від COVID-19 отримали 49% дорослого населення

їїїїїїїї...

Валентина
08 серпня 2014, 20:01

Дуже добре, що в Ужгороді тепер можна здобути знання і отримати диплом, що визнають в Європі. Молодці!

Науковець
08 серпня 2014, 21:18

Був у цьому університеті. Матеріальна база, комп'ютеризація та телекомунікаційні можливості вражають. Працюють професори з Німеччини,Чехії, Англії. Заснований 10 років тому . Ващука прийняли дуже добре. Він вже провів через Вчену раду нову стратегію розвитку університету. В червні ним підписано біля п'яти сотень магістерських дипломів. Вперше в історії України , її громадянин підписав та вручив дипломи громадянам ЄС.

Вісиль
08 серпня 2014, 22:56

Цей корупціонер не давав можливості дітям-інвалідам та напівсиротам навчатись безкоштовно та отримувати соціальні стипендії від держави! Так шо це все БРЕХНЯ!!!

Андрій
10 серпня 2014, 16:52

Ващук - молодець! Дуже хороший менеджер, словацькому університету пощастило.

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено