З початку травня в усіх регіонах України почали функціонувати регіональні команди Координаційного штабу.

Із 1 травня 2025 року на виконання рішення Ради Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими в усіх областях України розпочали роботу представництва (регіональні робочі групи) Координаційного штабу.

Цю інформацію в Телеграмі озвучив Артур Добросердов, уповноважений з питань зниклих безвісти в особливих обставинах, передає Укрінформ.

"До роботи груп залучено працівників Міністерства внутрішніх справ України та Офісу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Керівниками регіональних робочих груп у Волинській, Донецькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Одеській, Рівненській та Чернігівській областях визначено представників Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріату уповноваженого) МВС України", - заявив він.

Ці представництва розташовані за адресами: Волинська область - місто Луцьк, вулиця Винниченка, 21, кабінет 10; Івано-Франківська область - місто Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 46; Кіровоградська область - місто Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 1, кабінет 10; Одеська область - місто Одеса, вулиця Грецька, 42, кабінет 12; Рівненська область - місто Рівне, вулиця Петра Могили, 41 кабінет 36; Чернігівська область - місто Чернігів, проспект Перемоги, 74, кабінет 607.

Місцезнаходження цього офісу в Донецькій області, включаючи інформацію для мешканців Луганщини, залишається конфіденційним з причин безпеки.

Прийом громадян проводитиметься виключно за попереднім записом через телефон у встановлені дні. Графіки роботи цих відділів будуть повідомлені окремо.

Для Дніпропетровської області, а також для мешканців Запорізької області, Житомирської, Полтавської (включаючи жителів Сумщини), Тернопільської, Закарпатської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей було призначено представників уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Ці представництва будуть розташовані за цими адресами: Дніпропетровська область (у тому числі для жителів Запорізької області) -- Дніпро, проспект О.Поля, 2Д; Житомирська область -- місто Житомир, вул. Польова, 6А; Полтавська область (у тому числі для жителів Сумської області) -- місто Полтава, вулиця Соборності, 45А, к.1-4; Тернопільська область -- місто Тернопіль, вулиця М.Грушевського, 8; Закарпатська область -- місто Ужгород, пл. Лаборця (О.Пушкіна), 1; Хмельницька область -- місто Хмельницький, вул. Свободи, 70, к.104-107; Черкаська область -- місто Черкаси, вулиця Байди Вишневецького, 17; Чернівецька область -- місто Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 60.

Всі залучені спеціалісти пройшли необхідну підготовку, яка включала навчання з питань законодавства, організації співпраці та роботи з відповідними інформаційними системами. Головною метою цієї ініціативи є спрощення доступу для родичів військовополонених та осіб, що зникли безвісти за особливих обставин, до консультаційної та правової підтримки, - зазначив Добросердов. Згідно з його інформацією, продовжують функціонувати консультаційні центри Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у Вінницькій, Львівській, Миколаївській (включаючи жителів Херсонської області та АР Крим), Харківській областях та в Києві. Ці центри надають інформаційну та правову допомогу родинам військовослужбовців, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти.

За інформацією Укрінформу, 3 квітня Міністерство внутрішніх справ України оголосило про відкриття Центрів підтримки для родин військовополонених та зниклих безвісти у містах Львів, Вінниця, Миколаїв та Харків.

Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.