Рубрика: Економіка

06 травня

МВФ чекає від України більшого прогресу в реформах

foto

Програма МВФ з Україною спрямована не тільки на кредитування в нинішній кризі, кажуть у Фонді. Водночас траншів не було з минулого літа

МВФ очікує більшого прогресу від влади України в проведенні реформ, які необхідні для завершення першого огляду кредитної програми і виділення наступного траншу. Про це заявив в четвер, 6 травня, представник МВФ Джеррі Райс, повідомляє ТАСС.
 
"На початку цього року ми в режимі відеозв'язку обговорили з українською владою прогрес в реалізації політичного курсу і реформ. Консультації були продуктивними. Але що стосується стану справ, потрібен більший прогрес для сприяння завершенню першого огляду в рамках програми", - сказав він.
 
За його словами, мова йде про "важливий пакет реформ для зміцнення процесу відновлення і зростання" української економіки.
 
"Програма спрямована не тільки на надання допомоги країні в нинішній кризі, а й на забезпечення податково-бюджетної стійкості в середньостроковій перспективі, збереження незалежності ЦБ, підтримку гнучкого валютного курсу і зміцнення фінансової стабільності. Важливим фактором, зокрема, є боротьба з корупцією, підвищення ефективності системи управління", - додав Райс.
 
Консультації між МВФ і Києвом з цих питань не припинятимуть, відзначили у Фонді.

 


06 травня 2021, 19:49
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгород подав на розгляд ДФРР 6 проєктів

Міненерго очікує зростання цін на газ

Індекси споживчих цін у Закарпатській області у травні 2021 року

Закарпатські платники сплатили понад 4,4 млн грн екологічного податку

Кава подорожчала до максимуму за 4,5 року через посуху в Бразилії

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено