Рубрика: Суспільство

11 травня

Пандемія може посилити загрозу ожиріння у дітей – ВООЗ

foto

Пандемія хвороби COVID-19 може сприяти зростанню рівня ожиріння серед дітей у Європейському регіоні, вважають у представництві ВООЗ в Європі

Як передає Укрінформ, про це повідомляє EurekAlert.

Це пов'язано з тим, що у зв'язку із закриттям шкіл та переходом більшості європейських дітлахів на дистанційне навчання учні втратили доступ до збалансованого шкільного харчування та регулярної фізичної активності.

"COVID-19 може потенційно посилити одну з найбільш тривожних тенденцій в Європейському регіоні - зростаюче ожиріння серед дітей", - сказав Ганс Клуге, директор регіонального представництва ВООЗ в Європі.

Найвищий відсоток надмірної ваги та ожиріння серед дітей зафіксовано у середземноморських країнах, таких як Кіпр, Греція, Італія та Іспанія, де понад 40% підлітків мають надмірну вагу.

У ВООЗ наголосили, що надмірна вага та ожиріння безпосередньо пов'язані з небезпечними для життя неінфекційними захворюваннями, такими як серцево-судинні захворювання, діабет та рак. Тому стратегії запобігання ожирінню серед дітей повинні залишатися пріоритетом під час пандемії.


11 травня 2021, 18:12
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


УЦОЯО: ЗНО з математики складали немотивовані вступники

Барс от блох и клещей для кошек: эффективная защита питомца

На Закарпатті діє заборона на вилов раків

В Україні різко зросли темпи COVID-вакцинації

Ізраїль відкриє кордони для вакцинованих туристів з 1 липня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено