Без можливості внесення застави: у Закарпатті сина депутата затримали під вартою через підозру в скоєнні нападу, повідомляють ЗМІ.

Журналіст Віталій Глагола повідомляє, що суд ухвалив рішення про арешт сина депутата Закарпатської обласної ради без можливості внесення застави. За інформацією Глаголи, 17-річного хлопця підозрюють у нанесенні тілесних ушкоджень людині поблизу ресторану в Мукачеві, що сталося в січні.

19 січня журналіст Віталій Глагола повідомив про затримання сина депутата Закарпатської обласної ради. Раніше, 16 грудня, Закарпатська обласна прокуратура оголосила про підозру 17-річному молодикові та двом 22-річним чоловікам у хуліганському нападі на 20-річного хлопця в Мукачеві під час новорічної ночі, не розкриваючи їхніх імен. Глагола зазначив, що йдеться про сина депутата, Андрія Горвата.

"Суд ухвалив рішення про арешт Андрія Горвата, сина депутата Закарпатської обласної ради, з відмовою в можливості внесення застави. Його повнолітньому спільнику також призначили той же запобіжний захід," – повідомив репортер.

За його інформацією, обох підозрюваних затримали відразу ж після проголошення рішення в судовій залі. Щодо третього учасника справи засідання не відбулося, оскільки захисники подали клопотання про відвід судді.

Згідно з інформацією журналіста, подія трапилася поблизу ресторану-бару "Оркестр" у Мукачеві.

Депутат Закарпатської обласної ради Георгій Горват на момент виходу новини не висловився з приводу повідомлень в ЗМІ про інцидент у ресторані Мукачево.

В прокуратурі розповідали, що підозрювані напали на юнака перед входом у ресторан і завдавали йому ударів по голові та тілу, зокрема й різними предметами. Потерпілий звернувся до правоохоронців 7 січня.

Трьом підозрюваним у скоєнні нападу висунуто звинувачення в хуліганстві, вчиненому групою осіб із використанням предмета (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України).

"Стосовно одного з підозрюваних у Мукачівському міськрайонному суді наразі вже слухається справа за обвинуваченням його у грабежі. Тоді юнак зі спільником відібрав у дівчини всі заощадження -- 5 100 євро та 4 000 грн, які потерпіла відклала на житло", -- зазначили в пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

На думку Віталія Глаголи, інцидент біля ресторану в Мукачево став уже третім випадком, пов’язаним з Андрієм Горватом. Як зазначає Глагола, у серпні 2025 року в Ужгороді затримали Максима Гаврильця, який народився у 2005 році. У нього були знайдені гроші, викрадені під час розбійного нападу, а підозрюваний заявив, що Горват спонукав його до цього злочину. Згідно з інформацією з медіа, син депутата був поміщений у слідчий ізолятор, але 14 серпня вийшов на волю, сплативши заставу в розмірі 10 мільйонів гривень.

Окрім того, Глагола повідомляє, що 12 жовтня 2025 року в Мукачеві, в ресторані McDonald's, між Горватом та його товаришем виникла словесна конфліктна ситуація, яка в результаті призвела до того, що син депутата нібито наніс удар ножем у нижню частину спини своєму супернику на вулиці.

"Цей випадок залишився непоміченим. Постраждалий не подав заяву в поліцію через те, що між сторонами існували дружні зв'язки між родинами," – зазначає журналіст.

Нагадаємо, колишня дружина народного депутата від ОПЗЖ Сергія Льовочкіна, художниця Зінаїда Кубар, написала на нього заяву до поліції. Вона стверджує, що ексчоловік бив її за часів сімейного життя, а потім погрожував і переслідував.

У січні 2024 року на подвір'я закарпатського депутата від партії "Батьківщина" Георгія Горвата прилетіла граната. До того, навесні 2023 року, на подвір'ї одного з закладів Мукачева підпалили автомобіль дружини Горвата, за кермом якого в той день був він сам.

Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.