Рубрика: Культура

29 липня

На Закарпатті діти ходять до аварійної сільської школи

foto

28 липня перший заступник голови облради Андрій Сербайло зустрівся з депутатами місцевих рад Міжгірського району, керівниками установ, підприємств і організацій.

Андрій Андрійович провів також плановий прийом громадян з особистих питань жителів с. Річка. Проблем, для вирішення яких потрібна допомога з боку влади, виявилось чимало.

Найперше з них стосується приміщення місцевої загальноосвітньої школи. Збудована понад сто літ, вона практично в аварійному стані. У розмові із сільчанами та сільським головою А. Сербайло вивчив суть цього важливого питання: селу потрібна нова школа. Він запевнив, що особисто прилучиться до процесу його вирішення.

Наступним питанням , з яким прийшли до нього заявники, також важливе для всієї територіальної громади. Воно стосується виділення коштів для належного забезпечення села транспортом "Швидкої допомоги". Адже серед майже однієї тисячі мешканців Річки – значна кількість інвалідів, людей похилого віку і дітей.

Слушну пропозицію висловили на прийомі й інші жителі Річки: обов'язково встановити на дорогах відповідні знаки із назвами прилеглих до них населених пунктів, найближчих полонин, урочищ, потоків, річок тощо. Це ж , на їх думку, важливо для туристів, які приїжджають відвідати перлини Верховини.

Із питаннями особистого плану щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, дотримання земельного законодавства і т.д. звернулось ряд жителів цього гірського села. Кожне звернення вивчено і по кожному з них Андрій Сербайло дав відповідні доручення.
 

Анна Романенчук та Василь Густі, Закарпатська обласна рада
 


29 липня 2010, 13:03
Сергій РоманенкоСхожі новини


У селі, де народився Адальберт Ерделі, з’явиться його міні-скульптура

У "Паланку" відбудеться прем'єра вистави Мукачівського драматичного театру "Князь Корятович"

Сьогодні в Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая запрацює виставка "Спогади"

Народний фольклорний ансамбль «Маки» відзначився в Угорщині (фото)

Мукачівські художники пишуть пейзажі міста у день його народження (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину