"Абетку Маленького Гуцулятка" розповсюдять по всьому Гуцульському регіону — від Закарпаття до Буковини.
Для Верховинської загальноосвітньої школи-це особлива лінійка. Тут на відміну від інших альма матер щороку зростає кількість першокласників.
Тоді як чимало інших шкіл ледве зводять кінці з кінцями з наповненістю класів. Цьогоріч саме у Верховинській школі ще одна приємна подія. Учні молодших класів отримали близько 100-а абеток маленького гуцулятка. На кожну букву тут вміщено різноманітні віршики та тлумачення гуцульського слова літературною мовою.
Сльози смутку на очах випускників і радісні усмішки першокласників. В День знань в усіх навчальних закладах справжнє свято.
Вчителька Оксана Стеф'юк над укладанням гуцульського букварика працювала впродовж трьох років. За допомогою школярів 3-4 класів. Впорядкувати ось таку книжечку було непросто-каже жінка. Потрібно було з'ясовувати значення певних слів, які вже майже вийшли з вжитку. На кожну літеру креативний педагог зуміла скласти віршик за допомогою діалектизмів Абетку маленького гуцулятка використовуватимуть на уроках позакласної роботи. Гуцульський Буквар припав до душі верховинським школярикам вже з першого уроку.
З яскравої книги, твердять учні, можна взяти чимало цікавих та потрібних знань. До речі Абетку Маленького Гуцулятка розповсюдять по всьому Гуцульському регіону. Від Закарпаття і до Буковини.