Рубрика: Політика

08 грудня

У разі посилення агресії проти України нові санкції ізолюють РФ від світу – Нуланд

foto

Нові санкції проти Росії в разі її подальшої агресії проти України будуть надзвичайно серйозними й ізолюють росіян від світу

Про це заявила у вівторок заступниця Держсекретаря США Вікторія Нуланд під час слухань щодо Росії в Комітеті Сенату з питань міжнародних відносин, передає Укрінформ.

«Ми чітко дали зрозуміти, що початкові санкції у відповідь на будь-які подальші агресивні дії щодо України будуть надзвичайно серйозними й ізолюють Росії, російський бізнес та росіян», - сказала вона.

Нуланд підкреслила, що президент Джо Байден доніс це президентові РФ Володимиру Путіну під час віртуальної розмови у вівторок, попередивши його про серйозні втрати та наслідки в разі агресії проти України.

«Президент сказав йому, що це відрізнятиметься від того, що було у 2014 році», - додала Нуланд. Вона також зазначила, що є план на випадок агресії: «заходи першого дня, заходи п’ятого дня, заходи десятого дня».

За словами Нуланд, Байден «абсолютно ясно сказав сьогодні президенту Путіну», що питання про вступ до НАТО вирішують НАТО та країни-кандидати. «Жодна інша зовнішня сила не матиме права вето чи голосу при ухваленні цих рішень», - підкреслила вона.

Нуланд також зауважила, що просування проєкту «Північний потік-2» жодним чином не впливатиме на рішення Путіна щодо подальшої агресії проти України. Головну роль тут, як вона вважає, відграє його «жаль» з приводу розпаду Радянського Союзу і твердження про те українці та росіяни «один народ».


08 грудня 2021, 11:22
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті затримали двох прикордонників, які за тисячі доларів погодилися стати інформаторами контрабандистів

Неготових брати участь у протестах українців побільшало – опитування

На українсько-словацькому кордоні затримали групу нелегалів з Афганістану

У кількох містах Казахстану відбуваються масові акції протесту

У Британії склали список ворожих країн

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено