Рубрика: Спорт

03 листопада

На що можна робити ставки в букмекерській конторі GG.BET?

Букмекерська компанія GGbet, перш за все, асоціюється з кіберспортом. З самого початку вона приймає ставки на комп’ютерні дисципліни. Але зараз все більше уваги букмекер приділяє ставкам на спортивні події. Тому в клієнтів значно кращий вибір. Якщо зайти на їх сайт https://ggbets.org, то можна легко переконатися в цьому.

Ставки на кіберспорт

Оскільки букмекер ГГбет спеціалізується на комп’ютерних дисциплінах, то багато варіантів ви знайдете в розділі «Кіберспорт». Ось такі жанри доступні клієнтам:

 • Counter-Strike;
 • Dota 2;
 • Кіберфутбол;
 • League of Legends;
 • Кібербаскетбол;
 • King of Glory;
 • League of Legends;
 • Rainbow Six;
 • StarCraft I;
 • StarCraft II;
 • Valorant.

В залежності від престижності змагань, або матчу, кількість позицій в розписах знаходиться в межах 10-100. Причому, у гравців хороший вибір ставок в лайві та перед початком матчів. Поставити можна не тільки на переможця, але й на інші події:

 • Тотали раундів;
 • Спосіб перемоги;
 • Події в картах;
 • Точний рахунок.

З самого початку свого існування букмекерська контора GGBET запропонувала такий набір ставок. Якщо людина добре розуміє, що таке Дота 2, або Контр Страйк, вона зможе попробувати робити ставки на ці дисципліни.

Новини. Слідкувати за останніми подіями в кіберспорті можна в розділі «Новини». Гравці дізнаються про заплановані турніри, про склади команд, та багато цікавого.

Live ставки

Букмекерська контора GG.Bet приймає у клієнтів ставки на події, що тривають. Тобто, по ходу матчів гравці можуть поставити на будь-яку подію. Достатньо лише зайти в розділ Live та обрати потрібний вид спорту.

Що важливо, багато матчів транслюється на сайті ГГ бет. Кожен, навіть незареєстрований клієнт подивиться гру, як правило, в жанрі кіберспорту. За допомогою фільтру можна відібрати матчі за часом. Більше варіантів для ставок на футбол в лайві, але достатньо й для тенісу, хокею та баскетболу.

Якщо ви стежите за іграми в режимі реального часу, можете робити ставки в лайві з більшими коефіцієнтами, ніж перед грою. Правильно вибирайте момент, і це може принести хороший прибуток. Наприклад, якщо ви хочете зробити ставку на команду або гравця, краще почекати і подивитися, як проходить гра, а вже потім приймати рішення.

Ставте лише на ті види спорту, які ви добре знаєте

Професійний гравець отримує довгостроковий прибуток від ставок на спорт і щоразу виграє фіксований процент, якщо він добре знає той вид спорту, на який ставить. Букмекерська контора ГГбет пропонує широкі розписи на футбол (до 500 ринків), теніс (до 100 ринків), хокей (до 200 ставок), баскетбол (до 150 маркетів).

Щоб постійно вигравати, професійний гравець зазвичай має чітку стратегію ставок, яка з часом буде покращуватися. Краще зосередитися на одному, або декількох турнірах, та уважно стежити за командами. Тим паче, що клієнтам Ггбет доступні багато змагань з хорошою добіркою ставок.

Аутрайти. Зверніть увагу на довгострокові ставки на сайті GG.bet. Якщо зайти в розділ «Аутрайти», то побачимо ставки на переможців та призерів багатьох турнірів.

Щоб досягти хорошого рівня та отримати правильний аналіз, гравцеві потрібно знати багато інформації, і велика частина її безпосередньо пов’язана зі спортом.

Зробити ставку на сайті Джи Джи бет достатньо просто. Гравець обирає вид спорту, тисне по коефіцієнтам, які відповідають певній події, та прописує суму ставки, обирає її тип і реєструє купон.

Краще робити одиночні ставки. Хоча експреси можуть приносити більший прибуток, але в локальних випадках. На дистанції експреси мають занадто високий ризик, який ви можете не побачити спочатку. Математично доведено, що ординари менш ризиковані, ніж експреси. Тому грамотні клієнти Ггбет ставлять на одиночні події.

Аналіз гри залежить від дисципліни. Ігрові види спорту часто залежать від окремих гравців, від того, як команда грає вдома та на виїзді, від стилю гри та багатьох інших аспектів. Якщо беттор спеціалізується на футболі і займається цим видом спорту протягом тривалого часу, не можна сказати, що йому краще робити ставки на теніс, якщо він грає в нього лише зрідка або взагалі не ставить.

Висновок простий: робіть ставки лише на ті види спорту, які ви добре знаєте.


03 листопада 2021, 9:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


«Минай» відправив у відставку головного тренера

109 спортсменів та 32 тренери в Ужгороді отримають разову грошову винагороду за підсумками 2021 року

Рустам Ахмедзаде перейшов у «Карабах»

Збірна Закарпатської області отримала бронзу на Чемпіонаті України з водного поло

Плей-офф ЧС-2022: збірна України дізналась суперника

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено