Рубрика: Суспільство

13 жовтня

45 юнаків із Закарпаття стануть прикордонниками

foto

З 1 жовтня 2021 року в Україні розпочалась осіння призовна кампанія, яка триватиме до 31 грудня. Тисячі юнаків з усіх куточків нашої країни поїдуть виконувати свій обов’язок до різних військових частин

На Закарпатті офіцери відділу комплектування Мукачівського прикордонного загону відібрали для подальшого проходження служби у лавах Держприкордонслужби 45 юнаків, які після спеціального курсу підготовки охоронятимуть кордони України.

Майбутні прикордонники-строковики пройшли ретельну перевірку: медобстеження, професійно-психологічне тестування, індивідуальну співбесіду тощо, адже для виконання завдань пов’язаних із забезпеченням недоторканості кордону, військовослужбовець повинен бути психологічно та фізично витривалим, кмітливим і мужнім.

Учора з Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України вибули перші 10 юнаків, які вже невдовзі стануть кінологами та продовжать проходження служби в одному з підрозділів охорони кордону.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону


13 жовтня 2021, 13:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Українські науковці знайшли речовини, які можуть запобігти гострій пневмонії від COVID-19

На Закарпатті виявили двох порушників правил рибальства

Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН

З наступного року паркування на центральних вулицях Мукачева буде платним

Осінні канікули у школах можуть продовжити до місяця через коронавірус

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено