Рубрика: Культура

09 вересня

В ювілейний рік проявляються таланти Закарпатського муздрамтеатру

foto

Про те, що в театрі працюють всебічно обдаровані особистості, засвідчила виставка Світлани Кремінь, що відкрилася у понеділок в Закарпатському музеї народної архітектури і побуту. В експозиції під назвою «Не сезон» представлені 33 картини, виконані олійними фарбами за останні три роки

Світлана Кремінь закінчила Київський технологічний технікум за спеціальністю «художник-модельєр перукарського мистецтва та декоративної косметики». На виставі Львівському театрі Марії Заньковецької зустріла свою долю – студента із Закарпаття Івана Креміня, молодшого брата нині уславленого поета, Шевченківського лауреата Дмитра Креміня. Іван після навчання у Львівському університеті поїхав працювати до Ужгорода – спочатку на обласне радіо, а далі – на телебачення. Із собою забрав і молоду дружину, уродженку Новоград-Волинського. 
З часом Світлана Кремінь стала проявляти серйозну зацікавленість живописом. Перша її виставка відбулася у 2010 році. Далі були вернісажі у Львові, Києві, Пряшеві. На думку мистецтвознавиці Оксани Гаврош. в її мистецтві відчувається щирість та глибокий зміст. 

Нині Світлана Кремінь працює художником-гримером Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв, надаючи акторам неповторного образу перед виходом на сцену. В час святкування 75-річчя найбільшого театру області буде засвідчено ще чимало творчих відкриттів. 

А цими вихідними Закарпатський муздрамтеатр запрошує ужгородців на перегляд вистав. У п’ятницю, 10 вересня, о 18.30 на малій сцені зіграють іскрометну комедію Еріка Лессу «Круті віражі», а в неділю, 12 вересня, о 12.00 на великій сцені покажуть веселу казку Аркадія Хайта «День народження кота Леопольда», а о 18.00 - музичну драму М.Карпенка-Карого «Про що плачуть верби».

 

 


09 вересня 2021, 11:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатець Рудольф Дзуринець став президентським стипендіатом у сфері театрального мистецтва

Пізнати Синевир через його традиції та культуру

У жовтні відбудеться обласний дитячо-юнацький конкурс живопису імені А. Ерделі

На Тячівщині поліцейські затримали вантажівку з деревиною сумнівного походження

Василь Густі – лауреат премії ім. В. Винниченка

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено