Рубрика: Суспільство

28 серпня

Мукачівський підприємець допустив до роботи 15 неоформлених працівників

foto

Фахівці відділу праці Управління Держпраці у Закарпатській області провели інспекційне відвідування за місцем здійснення підприємницької діяльності одного з мукачівських перевізників

З документів, наданих під час проведення контрольного заходу, встановлено, що протягом 2020-2021 років підприємець залучав 15 осіб до виконання трудових функцій водіїв вантажних перевезень і бухгалтера. Усі працівники були оформленні на умовах цивільно-правового договору.

Однак робота, яку виконували вказані громадяни, носить тривалий, регулярний, систематичний та однотипний характер, а також належить до конкретних професій (посад), визначених Національним класифікатором України, затвердженим відповідним наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 № 327. Це дає підстави стверджувати про наявність ознак трудових відносин і про порушення вимог чинного законодавства у частині використання незадекларованої праці.Тож підприємцю був внесений припис на усунення виявлених порушень та попередження про відповідальність, передбачену законодавством за допуск до роботи неоформлених працівників.

Управління Держпраці в Закарпатській області


28 серпня 2021, 10:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На кордоні з Угорщиною затримали псевдоанглійця

Піжама чи нічна сорочка – що краще вибрати?

Понад 3200 закарпатців отримали бустерну дозу вакцини

Благодійна допомога міській лікарні Ужгорода від Ізраїлю

ТОВ «Закарпатгаз Збут»: за рік заборгованість населення зросла на 105 мільйонів гривень

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено