Рубрика: Суспільство

08 липня

Підприємець на Тячівщині використовував працю трьох неоформлених працівників

foto

В області триває масштабна інспекційна кампанія, основна мета якої –зменшення випадків тіньової зайнятості. Щодня у всіх районах Закарпаття на проходять позапланові контрольні заходи

Днями такі інспекційні відвідування відбулися на Тячівщині. Під час інспекції одного з продуктових магазинів у селищі Тересва головні державні інспектори Управління Держпраці виявили, що підприємець допустив до роботи трьох осіб без офіційного оформлення з ними трудових відносин.

Двоє з них виконували трудові функції продавчинь, один – підсобного робітника. Традиційно працівниці пояснили своє нелегальне становище проходженням стажування. А підсобник розповів, нібито працює на вимогу, точніше, час від часу підміняє основного працівника.

Нерідко роботодавець, використовуючи найману працю без укладання трудового договору, прикривається стажуванням. Однак поняття «стажування» трудовим законодавством не передбачено. Роботодавець може встановити випробувальний термін, але все одно повинен оформити трудові відносини з найманим працівником відповідно до вимог чинного законодавства.

Тож за результатами проведеного контрольного заходу був складений акт, внесений припис, яким зобов’язано ФОПа усунути виявлені порушення трудового законодавства.


08 липня 2021, 15:30
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Для чего нужна консультация травматолога

З початку року населення Закарпатської області зменшилася на 3232 особи

Корисні поради щодо вибору пральної машини

Вся Україна з 23 вересня переходить у «жовту» карантинну зону

Вчора щеплення від COVID-19 отримали майже 109 тисяч українців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено