Рубрика: Суспільство

08 липня

Генсек ООН заявив, що кількість жертв COVID-19 перевищила населення кожної третьої країни на планеті

foto

Світова спільнота повинна зупинити стрімке поширення коронавірусу, яке загрожує появою більш смертоносних штамів вірусу

Про це заявив в середу генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш на тлі подолання позначки в 4 млн смертей через коронавірус по всьому світу, передає УНН.

“Сьогодні у світі поставлений ще один сумний рекорд в рамках пандемії COVID-19. Через цей вірус загинули вже чотири мільйони людей”, — вказав генсек ООН.

“Якщо дозволити вірусу розповсюджуватися подібно лісовій пожежі, в небезпеці опиняться ще не один мільйон людей. Чим більше він поширюється, тим більше з’являється штамів — ще більш заразних, ще більш смертоносних і роблять менш ефективними існуючі вакцини”, — зазначив глава всесвітньої організації. Він підкреслив, що кількість жертв коронавірусу перевищила “чисельність населення кожної третьої країни на планеті”.

Гутерріш також закликав створити надзвичайну цільову групу для здійснення глобального плану вакцинації. Згідно з пропозицією генсека, до неї повинні увійти всі країни, що володіють можливостями для виробництва вакцин, а також Всесвітня організація охорони здоров’я, Глобальний альянс з вакцин та міжнародні фінансові установи, здатні працювати з відповідними фармацевтичними компаніями і виробниками. Метою такого об’єднання має стати подвоєння обсягів виробництва вакцини, а також справедливе її розподілу між усіма країнами світу.


08 липня 2021, 17:27
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Для чего нужна консультация травматолога

З початку року населення Закарпатської області зменшилася на 3232 особи

Корисні поради щодо вибору пральної машини

Вся Україна з 23 вересня переходить у «жовту» карантинну зону

Вчора щеплення від COVID-19 отримали майже 109 тисяч українців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено