Рубрика: Суспільство

26 травня

Комфорт у оселі з теплою підлогою

Нерівномірність розподілу тепла в оселі, обумовлена недосконалістю системи опалення, вимагає пошуку нових рішень в забезпеченні домашнього комфорту. На зміну радіаторам приходить тепла підлога. Це - популярна альтернатива традиційній системі обігріву, або, як варіант, її доповнення. Так, за рахунок рівномірного нагріву підлогового покриття здійснюється розподіл тепла по периметру всього приміщення.

Тепла підлога в Києві користується попитом у громадян, які не вірять міфам про опромінення і підняття пилу, дороговартісність системи. Покупці, які живуть в ногу з часом знають, що електрична підлога має ряд переваг: вбиває бактерії інфрачервоним випромінюванням, не опромінюючи людину. Її діапазон у 200 разів нижчий значимого порогу. Крім того, він не наділений можливостями рухати повітряні маси, відповідно, не може піднімати пил.

В умовах сьогодення люди все частіше задаються питанням, де купити теплу підлогу. Безумовно, у перевіреного постачальника.

Плюси купівлі електричної підлоги, принцип її роботи

Нагрів здійснює кабель, через який проходить струм. Його укладка здійснюється на чорновій підлозі і заливається стяжкою. Потім укладається підлогове покриття (ламінат, плитка, паркет). Серед переваг теплого пола:

  • Підходить для обігріву житлових та офісних приміщень.
  • Не потребує додаткового обладнання.
  • Простота інструкція укладки.
  • Не шкодить естетиці приміщення, оскільки схована під підлоговим покриттям.
  • Температура задається в точності до десятих часток градуса, на включення системи витрачаються секунди.

Утеплення здійснюється трьома видами електропідлоги в залежності від вибору покупця.

  • Інфрачервона плівка.
  • Нагрівальний кабель.
  • Нагрівальний мат.

Використання будь-якого з них потребує заливки підлоги заввишки в 3-5 см. Використання термомату і нагрівального кабеля дозволяє проводити укладку плитки без відтермінування роботи теплої підлоги. Це ж стосується і укладки ламінату. От тільки під нього доцільно класти інфрачервону плівку, а не термокабель.

Тепла підлога – це вигідно

В питанні обігріву квартири або будинку тепла підлога є найбільш вигідним і ефективним рішенням. Щодо витрат електроенергії, вони прямо пропорційно залежать від рівня теплоізоляції. 0,2 кВтг / м2 – вважається поганою теплоізоляцію. Оснащення сучасною інженерною системою може здійснюватись по всій оселі, або ж у окремій кімнаті. Процес експлуатації є безпечним і економічно обгрунтованим. Тож рішення купити електропідлогу – розумне, як мінімум, з двох позицій: економія сімейного бюджету, рівномірний обігрів площі.


26 травня 2021, 16:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Бустерні дози Pfizer та Moderna дають найкращий захист з усіх вакцин

За 11 місяців 2020 року закарпатські митники зафіксували понад дві тисячі порушень на кордоні

У НАН назвали кількість українців до кінця століття

В області виконали понад 500 тисяч щеплень від COVID-19

На Закарпатті 916 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено