Рубрика: Бізнес

20 травня

Закарпатці почали купувати більше нових авто

foto

Минулого місяця в Ужгороді та Закарпатській області придбали 155 нових автомобілів. Це на 138% більше, ніж у квітні минулого року, коли за місяць зареєстрували 65 машин

Сума покупок склала 4,5 млн доларів без врахування вартості додаткового обладнання. Лідером серед брендів минулого місяця була Toyota. Майже 30 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Skoda, Renault, Kia та Chery, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.
Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив понад 10% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Renault Sandero і Kia Sportage.
Майже 70% зареєстрованих автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами, склала 26% ринку, а середній об’єм двигуна становив 2 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 50%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у квітні, склала 29 тис. доларів.
Загалом у квітні в Україні зареєстрували 10 000 нових автомобілів. Це на 11% більше, ніж у березні і на 170%, ніж у квітні минулого року. Сума витрат минулого місяця склала 330 млн доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Для порівняння, у квітні минулого року кількість зареєстрованих авто становила 3 700. Найпопулярнішою маркою була Toyota, а бестселер серед моделей – Kia Sportage.
Нагадаємо, у першому кварталі поточного року в Ужгороді та Закарпатській області придбали 290 нових автомобілів. Сума покупок становила 9 млн доларів. Лідером серед брендів у січні-березні була Skoda, а найпопулярніша модель – також Toyota RAV4.

 


20 травня 2021, 12:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Игровые автоматы Золотой Кубок - играть онлайн

До місцевих бюджетів області надійшло понад 11 мільйонів гривень туристичного збору

Выгодные бонусы и очевидные плюсы онлайн казино на деньги

Актуальний податковий календар на грудень 2021 року

Курс валют на 2 грудня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено