Рубрика: Суспільство

11 травня

Лазерна епіляція — необхідна процедура

Що таке епіляція

Волосся на тілі люди видаляли ще у глибоку давнину. В Єгипті, Індії та Римі гладка й ніжна шкіра була предметом захоплення, тому ті, хто хотіли мати гарний вигляд, намагалися позбутися непотрібної рослинності. Займалися цим і в середні віки, але зрозуміло, що засоби, якими користувалися стародавні та середньовічні модниці та модники, значно поступаються за ефективністю та безпекою нинішнім. Проте проблеми з видаленням волосся у багатьох виникають і зараз: епіляція цукром або воском викликає хворобливі відчуття, а бритвою доводиться користуватися надто часто, і після неї можуть виникнути такі наслідки, як роздратування або вросле волосся. Ці проблеми вирішуються за допомогою нових технологій, таких як лазерне видалення волосся. Лазерна епіляція вважається одним з найбільш надійніших та безпечних методів знищення зайвої рослинності.

«Люменіс» — це надійність та ефективність

У клініці «Люменіс» лазерна епіляція та інші процедури виконуються за допомогою найсучаснішої апаратури, такої як:

  • Апарат для діодної лазерної епіляці.
  • Апарат для омолодження та усунення дефектів шкіри.
  • Апарат для омолодження шкіри і корекції фігури методом RF-терапії, кавітації, вакуумного масажу та багато інших.

Як працює лазерне видалення волосся

На відміну від воску та гоління, лазер видаляє небажане волосся надовго. Ось, як це відбувається

Шкіра людини (та інших ссавців) покрита тисячами маленьких тунельних пір, званих фолікулами. У нижній частині фолікула знаходиться досить велике утворення — волосяний сосочок, який контролює стан та зростання волосся.

«Стріляючи» короткими і швидкими чергами по фолікулам, лазер видаляє волосся. Лазер не просто вражає фолікули; замість цього волосся руйнується через світлозалежний процес, який називається фототермолізом.

У волосяних фолікулах є пігмент — меланін, який відповідає за колір волосся та шкіри. Чим більше меланіну виділяє організм, тим темнішим буде колір шкіри.

Лазер випромінює світло в діапазоні довжин хвиль 600–1100 нм (нанометрів). Меланін поглинає хвилі довжиною від 300 до 1200 нм. Поглинаючи енергію світла, меланін нагрівається, що призводить до руйнування фолікул. Це виглядає, як ніжне та обережне спалювання волосяних фолікул.

У той час як воскова епіляція просто висмикує волосся з фолікул, лазер вражає самі фолікули. Саме тому ефект зберігатиметься довше.


11 травня 2021, 16:30
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


УЦОЯО: ЗНО з математики складали немотивовані вступники

Барс от блох и клещей для кошек: эффективная защита питомца

На Закарпатті діє заборона на вилов раків

В Україні різко зросли темпи COVID-вакцинації

Ізраїль відкриє кордони для вакцинованих туристів з 1 липня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено