Рубрика: Бізнес

29 березня

Бездротові навушники Apple AirPods 2: ергономіка і функціональність

Зручність і ергономіка бездротових навушників не піддається жодному сумніву. Сьогодні такі моделі є в асортименті практично всіх виробників. Не залишилася осторонь і компанія Apple: після тріумфального виходу перших бездротових навушників вона презентувала старт продажів Apple AirPods 2. Ці пристрої отримали ще більше корисних функцій і стали бажаним гаджетом для кожного меломана.

Можливості Apple AirPods 2

У випадку з першою моделлю, у користувачів були деякі нарікання на те, що навушники можна втратити через необережність. Розробники врахували це в дизайні другого покоління: гаджетам злегка змінили форму і зробили її ще більш анатомічною. Завдяки цьому вкладиші щільно сідають у вуха і надійно утримуються навіть при активних рухах.

До корисних функцій девайсів відносяться:

  1. Самоналаштування. Увімкнення навушників здійснюється шляхом легкого дотику. Щоб прослуховування музики або спілкування в режимі handsfree було максимально комфортним, розробники впровадили функцію самоподстройкі. Під час бесіди або прослуховування треків гаджети самостійно регулюють гучність, усувають сторонні шуми, налаштовуються на оптимальні частоти. Після виймання з вух музика автоматично вимикається.

  2. Висока швидкість з'єднання з іншими девайсами. При підключенні до ігрових приставок, телевізора та інших пристроїв навушники забезпечують високу швидкість передачі сигналу. Це означає, що звук буде доходити до користувача без затримок. Любителі ігор, які використовують Apple AirPods 2, відзначають більш ніж 30% перевагу в швидкодії цієї моделі перед багатьма іншими бездротовими аналогами.

  3. Автономність. Виробник заявляє про те, що гаджети можуть функціонувати на одному заряді акумулятора до 5 годин. Чохол навушників одночасно є зарядної станцією, причому відновлення заряду батареї відбувається дуже швидко - протягом півгодини.

  4. Самостійна робота кожного навушника. Apple AirPods 2 можна використовувати як разом, так і по одному. При цьому активуватися буде тільки той пристрій, що знаходиться у вусі. Обидві частини навушників абсолютно рівнозначні, обидві оснащені мікрофоном і можуть виступати в якості бездротової гарнітури. Такий режим роботи дозволяє істотно заощадити заряд девайсів і подовжити термін їх експлуатації без підзарядки.

  5. Управління голосом. В навушники інтегрована функція голосового помічника, тому багато команд можна віддавати голосом. Наприклад, за допомогою Siri активуються ті чи інші додатки, запускаються і переключаються треки, здійснюються дзвінки.

  6. Ефективне шумозаглушення. Система активного шумозаглушення в навушниках забезпечує чисте звучання, яке не порушують різкі звуки ззовні. Користувач може налаштувати режим повної ізоляції або вибрати режим прозорості, при якому він зможе контролювати те, що відбувається навколо під час прослуховування треків.

Навушники Apple AirPods 2 стануть відмінним подарунком активним і сучасним людям, які цінують свій комфорт і хочуть оточувати себе корисними електронними пристроями. Ця модель поєднує в собі безліч корисних функцій і стильний дизайн, забезпечує неперевершену якість звуку.


29 березня 2021, 15:43
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 18 жовтня

Актуальний податковий календар на жовтень 2021 року

5 проверенных способов обменять валюту выгодно и с минимальным риском

Курс валют на 13 жовтня

Трехфазный электродвигатель для бытового и промышленного применения

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено