Рубрика: Надзвичайне

20 лютого

Закарпатські спеціалісти відібрали проби води з Тиси, через повідомлення про можливе забруднення важкими металами

foto

Про результати дослідження води повідомлять згодом

За системою попередження про виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій в басейні р.Дунай (система AEWS) 19.02.2021р.о 15.54 до департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації надійшло інформаційне повідомлення від угорської сторони: Шлейф важких металів, що містить гірничодобувну воду, дістався кордону Угорщини на річці Самош о 1 годині ночі 18.02.2021 р. Джерело забруднення знаходиться на території Румунії, повідомляє БУВР Тиса. 

В даний час шлейф шламу, з вмістом важких металів, поступово розбавляючись рухається річкою Тиса в районі Вашарошнамень ‒ Загонь (м.Чоп на території України, прикордонна ділянка р.Тиса). Забруднена вода характеризується підвищеними концентраціями цинку та міді, які перевищують граничні значення угорської системи класифікації WFD та Al. На сьогодні концентрації в річці Самош знизилась.

Спеціалісти БУВР Тиси спільно з Держекоінспекцією у Закарпатській області вчора в ночі та сьогодні зранку відібрали проби води. Додаткова інформація та результати будуть надані згодом.


20 лютого 2021, 15:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В районі полонини Драгобрат турист травмував руку

ВООЗ заявила, що в країнах без вакцин підвищується ризик появи нових штамів

У Колочаві 16-річний юнак спричинив ДТП: постраждала 58-річна жінка

На Берегівщині горів позашляховик

Кількість загиблих в результаті лісових пожеж у Туреччині зросла до 8

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено