Рубрика: Суспільство

12 січня

Угорщина та Словаччина посилили правила пропуску іноземців через кордон

foto

У зв‘язку з карантинними обмеженнями спричиненими поширенням Covid-19 на території Угорщини та Словаччини посилили правила пропуску іноземців через кордон

Обмеження на в’їзд в Угорщину діють з 21:00 до 06:00  (за київським часом). На цей час перетинати кордон мають змогу лише особи, які прямують до місця проживання або роботи на території країни. Також дозволяється в‘їзд з метою працевлаштування (за наявності відповідних документів). 
На словацькому пункті пропуску «Вишнє Нємецке» комендантська година діє з 20:00 до 08:00 (за київським часом). З української сторони («Ужгород») пропуск осіб та транспортних засобів здійснюється лише з 08:00 до 20:00. Особи, які прямують у Словаччину, обов’язково повинні мати документи, які підтверджують право на тимчасове проживання або працевлаштування у цій країні. Пункт пропуску «Малий Березний» працює без часових обмежень. 
У Державна прикордонна служба України також зазначили, що обмеження комендантської години на в’їзд в Угорщину та Словаччину не поширюються на водіїв вантажного автотранспорту, які здійснюють міжнародні перевезення, та осіб, які прямують транзитом. 
«Такі особи обов’язково повинні мати документи, які підтверджують підставу для в’їзду або транзитний характер подорожі: дозвіл на постійне або тимчасове проживання у країні призначення, дозвіл на працевлаштування, бронювання готелю тощо», - зазначають прикордонники.

Джерело: Державне агентство розвитку туризму України


12 січня 2021, 11:23
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Усі учні 9-х класів зможуть перейти у 10-й, – МОН

Другий виробник вакцини заявив про скорочення поставок до ЄС

У понеділок ужгородські школярі повертаються за парти

У Мукачеві патрульні затримали чоловіка, який намагався обміняти фальшиву доларову купюру

ВООЗ назвала терміни розподілу вакцин COVAX

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину