Рубрика: Суспільство

05 грудня

Безпечність туристичних маршрутів закарпатські рятувальники оцінювали з повітря

foto

Рятувальна служба Закарпаття разом з іншими відомствами готується до відкриття туристичного сезону

Майже щодня гірські рятувальники проводять тренування, перевіряють гірські маршрути та відпрацьовують тактику надання допомоги відпочивальникам у Карпатах. Окрім цього 3 грудня до цього процесу долучили й вертоліт МІ-8МТ Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

У ході планового польоту рятувальники провели моніторинг місць проходження туристичних маршрутів у Свалявському, Воловецькому, Міжігрському, Тячівському, Рахівському та Хустському районах області та вивчили стан їх безпеки.

Також пілоти в чергове відпрацювали техніку посадки гвинтокрила в екстремальних гірських умовах, аби під час реальних рятувальних операцій проводити евакуацію постраждалих туристів із небезпечних зон за допомогою авіації.

Як зазначив керівник закарпатських рятувальників Мирослав Щербей, розвиток туристично-рекреаційної галузі на території області є одним із пріоритетних напрямків розвитку краю, тож рятувальна служба докладатиме максимум зусиль, аби відпочинок громадян був безпечним, і кожен з туристів при потребі міг отримати кваліфіковану допомогу.

У ДСНС України у Закарпатській області


05 грудня 2020, 11:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські прикордонники зірвали дві нічні оборудки пачкарів

До завершення реєстрації на ЗНО залишилось три дні

Словаччина на тлі COVID-пандемії запроваджує комендантську годину

65% учнів мають недостатній рівень фізичної підготовленості

В Україні вже зробили понад три тисячі щеплень від COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину