Рубрика: Спорт

03 грудня

Партнер «Атлетіко» (Мадрид) став офіційним спонсором «Минаю»

foto

Безпрецедентна подія в житті нашого клубу! Відтепер в «Минаю» буде той же спонсор, що і у гранда іспанського футболу – мадридського «Атлетико». Ним стала міжнародна компанія RIA Money Transfer

В четвер, 3 грудня, президент ФК «Минай» Валерій ПЕРЕСОЛЯК підписав відповідний договір з новими партнерами.

RIA Money Transfer — третя за величиною в світі система грошових переказів для фізичних осіб. Компанія Ria Financial Services, що входить до групи Euronet Worldwide, Inc., має велику мережу власних офісів і агентів у більш ніж 400 тисяч пунктів обслуговування в 170 країнах Європи, Північної і Латинської Америки, активно розширює свою присутність в Азії, Африці, Океанії.

На ринку грошових переказів України RIA працює з 2010 року. Це найпопулярніша система переказів в Україну з США, Канади, Італії, Португалії та Іспанії. Також компанія співпрацює з найбільшими вітчизняними банками.

У світі футболу ця компанія працює не вперше. Вже довгий час вони підтримують мадридське «Атлетіко». Другою командою для них стане наш ФК «Минай».

Як заначив на презентації у відеозверненні виконавчий директор в Європі Ria Transfer Money Хосе КАБРАЛЬ, вони дуже раді стати частиною закарпатського клубу. «Обрати партнера для спонсорства – завдання не з простих, - зауважив він. - В RIA Money Transfer ми орієнтуємося на клуби, які поділяють наші принципи та цінності. Як і ми, «Минай» підкорює нові висоти та кидає виклик іншим, швидко зростає та показує усім, що можна досягти при бажанні, командній роботі та самовіддачі. За 5 років вони пройшли неймовірний шлях і тепер грають в УПЛ. І це нам імпонує».

Зазначимо, що така подія  відкриває нові можливості і для нашого клубу.

«Для нас це новий міжнародний рівень з величезними потенціалом для розвитку, - зазначив президент ФК «Минай». -  Сам факт бути поруч з таким клубом як «Атлетико Мадрид» і мати одного титульного спонсора уже за честь для нас. Наші менеджери працювали над цим контрактом останні місяці, і усі ланки компанії у світі затвердили нашу пропозицію і ми стали першим клубом в Україні, з яким вони налагодили співпрацю.

Поки що контракт розрахований на один сезон, але я вірю і сподіваюсь, що при взаємовигідній співпраці для обох сторін ми зможемо продовжити його і на наступні.

Це історія не про спонсорство, а про імідж та сприйняття  іноземними компаніями України загалом. Я переконаний, що завдяки таким крокам про український футбол та нашу країну будуть дізнаватися у всьому світі».

Дебют  RIA Money Transfer як офіційного партнера ФК «Минай» відбудеться в суботу, 5 грудня, під час матчу з чемпіоном України, представником Ліги чемпіонів в рамках УПЛ – донецьким «Шахтарем».

А поки можемо сказати «¡Bienvenido a RIA Money Transfer a nuestra gran familia FC Minai!» («Ласкаво просимо у велику «минайську» родину!).

Інформаційний департамент ФК «Минай»


03 грудня 2020, 20:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


"Минай" мінімально поступився "Львову"

ФК «Ужгород» поступився у Вінниці

Как правильно сделать прогноз на футбол сегодня

Топ букмекерских контор: как выбрать сайт для игры

Збірна Закарпатської області вийшла у фінал Чемпіонату України з водного поло

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено