Рубрика: Суспільство

10 листопада

Під COVID віддадуть половину всіх ліжок у лікарнях

foto

Спочатку для лікування пацієнтів з коронавірусом виділили 32 тисячі ліжок, потім їхню кількість збільшили на 20 тисяч, а тепер мають намір збільшити ще на 31 тисячу

Під розміщення хворих на коронавірус перепрофілюють 83 тисячі ліжок, що є половиною всього ліжкового фонду країни, повідомив у вівторок, 10 листопада, міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Він зазначив, що це дуже критична кількість, яку може бути виділено без шкоди для надання медичної допомоги пацієнтам з іншими захворюваннями.

Степанов нагадав, що в країні призупинені планові госпіталізації, крім тих, відстрочка яких загрожує життю громадян. Зокрема, це госпіталізації, пов'язані з пологами, онкологічними захворюваннями тощо.

Також він зазначив, що МОЗ пропонує ввести карантин "вихідного дня" з метою зменшення темпів поширення коронавірусної хвороби та недопущення перевантаження медичної системи. Дане питання Кабмін може розглянути вже завтра.

Напередодні головний санлікар Віктор Ляшко повідомив, що в зв'язку з погіршенням ситуації з коронавірусом Україна переходить на другий етап реагування на пандемію, в рамках якого збільшать кількість COVID-ліжок.


10 листопада 2020, 12:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Віктор Ляшко розповів кого щепитимуть вакцинами Pfizer та Coronavac

В Ужгороді відновлюється очне навчання для всіх школярів

Із неділі Закарпаття перебуватиме у "жовтій" зоні

Ювілейний рік для Мукачівської греко-католицької єпархії

В Ужгороді школярі 1-4 класів повертаються за парти

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено