Рубрика: Політика

29 жовтня

Результати виборів до Закарпатської обласної ради - вирок партії влади

foto

Голова Закарпатської обласної організації політичниї партії «За Майбутнє» Олександр Ледида прокоментував результати виборів до Закарпатської обласної ради

"Декілька останніх місяців влада намагалася нав’язати закарпатцям думку, що на місцевих виборах вони обиратимуть між новими обличчями та старими політиками, тобто минулим. Але це не так.

Закарпатці робили вибір між хаосом, корупцією, анархією та повним розвалом системи державного управління, який влаштувала партія «Слуга народу» та її сателіти не лише в Закарпатті, а й по всій Україні та справедливістю і відповідальністю, які запропонували їм ми.
І жителі Закарпаття свій вибір зробили, не зважаючи на використання адмінресурсу та бездіяльність силових структур.

Переконаний, що близько 35% на двох для «Слуги народу» та «Рідного Закарпаття» – це вирок для партії влади та її обслуги, який красномовно доводить, що люди втомилися від лицемірства та хочуть, щоб влада нарешті почала працювати.

Саме тому вважаю, що всі решта політичних сил, які пройшли до Закарпатської обласної ради, мають об'єднатися та взяти на себе відповідальність за розвиток краю. «Минуле» не має права створювати з цією владою будь-яких союзів, бо тоді у Закарпаття не буде майбутнього", - зазначив Олександр Ледида.

 


29 жовтня 2020, 14:47
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті судитимуть посадовців Держгеокадастру

Неподалік Виноградова виявили тіло чоловіка, який зник під час повені на Рахівщині

Обрано нового заступника голови Закарпатської обласної ради

Як Москва вирішує проблему з водопостачанням в Криму

На Рахівщині тривають пошуки чоловіка, який зник 10 липня під час паводку

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено