Рубрика: Суспільство

28 жовтня

Попит та пропозиція на ринку праці Закарпаття

foto

Станом на 1 жовтня 2020 року кількість вакансій заявлених роботодавцями до Закарпатської обласної служби зайнятості становила 1,2 тис. одиниць

Середній розмір заробітної плати у вакансіях склав 7,6 тис. грн., у 77,3% вакансій розмір заробітної плати – вище мінімальної. Найбільшу заробітну плату пропонували роботодавці Перечинського району – в середньому 9,5 тис. грн.,  Ужгородського району – 8,8 тис. грн., м. Мукачева та Мукачівського району – 8,3 тис. грн., м. Ужгорода та Виноградівського району – 8,1 тис. грн.

За видами економічної діяльності: більшість вакансій налічувалась на підприємствах переробної промисловості (39,5%); у торгівлі та ремонті автотранспорту (11,4%); у державному управлінні й обороні (8,2%); в освіті (7,7%); у транспортній, складській, поштовій і кур’єрській діяльності (7,0%); у тимчасовому розміщуванні й організації харчування (6,1%);  в охороні здоров’я (5,5%); у будівництві (2,8%); у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (2,5%); у сільському, лісовому та рибному господарстві (2,1%); у водопостачанні; каналізації, поводженні з відходами (1,4%); у професійній, науковій та технічній діяльності (1,4%), в адміністративному та допоміжному обслуговуванні (1,3%) тощо.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (33,7%), працівників сфери торгівлі та послуг (14,0%), робітників з обслуговування технологічного устаткування (12,9%).

Закарпатський обласний центр зайнятості


28 жовтня 2020, 11:10
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За минулу добу закарпатські патрульні зафіксували шість ДТП

Поблизу Чопа затримали нелегала

Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів

Набули чинності зміни до ПДР для водіїв, велосипедистів і пішоходів

Чехія безкоштовно протестує все населення на COVID-19 перед Різдвом

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину