Рубрика: Політика

07 жовтня

Павло Черевко: «Мені не байдужі проблеми Ужгорода»

foto

Досвід та бажання змін допоможуть Ужгороду розкрити свій багатий туристичний, економічний, логістичний потенціал

Про це під час відкритого форуму Закарпатської обласної організації партії «За Майбутнє» заявив лідер Ужгородського міського осередку партії Павло Черевко.  Він зазначив, що йде в міську раду разом з однодумцями, фахівцями своєї справи, які живуть в Ужгороді та пов’язують з ним своє майбутнє. 
 «Команду «За Майбутнє» об’єднав не простий, але цікавий час. Це бажання змін. І розуміння та знання того, як реалізувати їх в життя. 
Я вирішив приєднатися до команди, адже побачив, що вона об’єднує як професіоналів своєї справи так і молодих, амбітних людей. А ще є кандидати, які вже пройшли випробовування владою і, тим не менше, мають хороші відгуки та репутацію серед людей. Вони приймали правильні рішення і не замішані у корупції. Іу спільними зусиллями ми можемо реалізувати ті зміни, які намітили. 
Що стосується мене, то я з командою йду в Ужгородську міську раду. Я обрав це місто для життя своєї родини. Тут мої діти ходять до школи, тут будуть отримувати вищу освіту. І будуть будувати майбутнє. Тому мені не байдужі проблеми Ужгорода. А зараз я бачу відсутність у влади чіткої стратегії розвитку міста, планування бюджету, низький рівень кваліфікації кадрів. Вони не чують і не прислухаються до громади. І я вважаю, що досвід нашої команди та знання допоможуть швидко та ефективно вирішити нагальні проблеми. Ужгород має хороший потенціал росту: туристичний, економічний, логістичний. А ще освітній, адже в обласному центрі понад 20 тисяч  студентів та більше 2 тисячі викладачів. І кожен з них – це потенційний фахівець, носій нових ідей та задумів. Нам треба просто допомогти їм та створити необхідні умови. І тоді отримаємо хороше майбутнє для наших дітей. Адже ми команда, яка готова брати відповідальність за розвиток нашого міста, регіону, країни».


07 жовтня 2020, 15:22
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Байден першим в історії виборів у США здобув понад 80 млн голосів виборців

Угорщина викликала посла України

Підкуп виборців на Іршавщині: судитимуть місцеву мешканку

Слуга Народу та Європейська Солідарність об’єднались в Хустській районній раді - ЗМІ

В Україну не пустили угорського топ-урядовця, відповідального за Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину