Рубрика: Політика

24 вересня

«Майбутнє Ужгорода залежить від кожного з нас!», - Павло ЧЕРЕВКО

foto

Ужгородську команду «ЗА МАЙБУТНЄ» очолив громадський діяч, заступник декана юридичного факультету УжНУ Павло ЧЕРЕВКО. Саме він об’єднав навколо себе команду фахівців та патріотів свого міста, які і сформували актив місцевого осередку політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ»

«Ужгород – це місто, яке я обрав для життя своєї родини. Мої діти тут ходять до школи, здобуватимуть освіту і щиро вірю, що тут будуватимуть своє майбутнє! Мені не байдужі проблеми нашого міста, не байдужий його розвиток. Але пам’ятаймо, майбутнє Ужгорода залежить від кожного з нас, від нашого вибору і відповідальності за нього» - зазначає Павло Черевко. 

Павло Черевко більше 20-ти років живе в Ужгороді.  У 2003 році з відзнакою закінчив  Ужгородський національний університет. Кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права та процесу, заступник декана юридичного факультету з навчальної роботи УжНУ.  Одружений, разом з дружиною виховує двох синів. Окрім викладацької діяльності бере активну участь у громадсько-політичному житті міста та університету.

 


24 вересня 2020, 17:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Результати виборів до Закарпатської обласної ради - вирок партії влади

В ЄС вважають рішення КС підставою для призупинення безвізу

Закарпаття: кримінальні справи проти членів комісій та перерахунок

Закарпатські поліцейські задокументували порушення в роботі ТВК в Мукачеві

В Україні наднизька явка виборців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину