Рубрика: Політика

04 вересня

Петиція про Виноградівський район не здивувала своїм результатом, - Василь Кіш

foto

Стало відомо, скільки людей підписалося за звернення до президента з проханням відстояти інтереси Виноградівського району

Рівно за 2 місяці після створення петиції, її підписало всього 298 людей. Натомість потрібно 25 000 голосів, щоб прохання потрапило на стіл президента.

Наразі йде дискусія, чи дійсно важливою є тема нового адмінустрою та центру району для жителів Виноградівщини.

- Такий результат можна було передбачити. Питання досить локальне, а такої кількості добре обізнаних із інтернет-інструментами людей у нас немає. Це не Київ, - поділився думкою екс-голова Виноградівської РДА та журналіст Василь Кіш. - Але я переконаний, що питання дуже важливе і, якщо його правильно відстоювати, буде шанс на перерозгляд з врахуванням інтересів жителів Виноградівщини.

Нагадаємо, Закарпатська ОДА подала, а в Києві затвердили проєкт нового адмінподілу області, згідно з яким Виноградівський район приєднали до Берегівського. Такий формат передбчає, що вся управлінська державна вертикаль буде сконцентрована у Берегові, на відміну від Виноградова.


04 вересня 2020, 14:19
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Іван БУШКО: "Ремонт комунальних доріг, будівництво дорожної інфраструктури та об'їзної дороги - нагальні питання для Виноградівської громади" (ВІДЕО)

Палиця вимагає від Ради розглянути постанову про відставку Степанова

Андріана СУШКО: «Обіцяти треба тільки те, що можна виконати»

На виборах остаточно оформилася п'ятірка лідерів

Володимир ФЕНИЧ: «Перестати жити минулим, а думати про майбутнє»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину