Рубрика: Політика

19 серпня

Маніпулятивні фейсбук-тролі привнесені у Виноградів з Москви

foto

Політтехнолога, громадянина РФ Артура Шерегі знають як імовірного куратора групи фальшивих аккаунтів у соцмережах для поширення мови ворожнечі, маніпуляцій та інформаційних вкидів у політичних цілях

Зокрема, розповсюджені через фейсбук-тролів наклепи й образи щодо членів сім’ї стали основою претензій екс-нардепа Івана Бушка до московського політтехнолога.

Тема мови ворожнечі, поширення наклепів та дезінформації через підставних користувачів соцмереж дуже чутлива у виноградівському сегменті Facebook. Ще досі багато учасників спільнот не розрізняють тролів і ботів від справжніх людей в соцмережі. На противагу тролям і їхнім кураторам активісти створюють групи і ресурси, де оприлюднюють імена фальшивих аккаунтів та надсилають їх на блокування системі соцмережі.

За спостереженнями активістів, під кураторством Артура Шерегі може бути від 50-ти до 200-от фейсбук тролів. Їхнім завданням є “накрутка” кількості вподобань визначених дописів у соцмережі, коментування та поширення негативної інформації про опонентів.

Як відомо, 20 серпня у Виноградові відбудеться судовий розгляд у справі щодо завдання легких тілесних ушкоджень Артуру Шерегі. Цілком буденній по суті справі був створений інформаційний резонанс, який однак привернув увагу журналістів-розслідувачів. Вони виявили у виноградівського чиновника російський слід і “недооцінені” елітні квартири в декларації.

Також раніше очільник місцевого осередку однієї з політичних сил у Виноградові Микола Лемко заявляв про те, що Артур Шерегі погрожував йому і його сім’ї фізичною розправою.

Джерело: ZP24/7


19 серпня 2020, 19:38
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Байден першим в історії виборів у США здобув понад 80 млн голосів виборців

Угорщина викликала посла України

Підкуп виборців на Іршавщині: судитимуть місцеву мешканку

Слуга Народу та Європейська Солідарність об’єднались в Хустській районній раді - ЗМІ

В Україну не пустили угорського топ-урядовця, відповідального за Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину