Рубрика: Суспільство

26 червня

Перший велосипед для дитини: велика радість для малюка та ще більша відповідальність для батька

Велосипед для дитини — це не просто засіб для пересування. Він впливає на розвиток малюка набагато сильніше ніж може здаватися. По-перше, велосипед здатний значно покращити фізичний стан, прискорити розвиток м’язової, серцево-судинної, дихальної системи, вестибулярного апарату та ін. По-друге, це сприятливо впливає на психологічний стан. І справа не лише в тому, що кожне катання приносить масу позитивних емоцій.

Що дає велосипед для дитини

Навіть якщо не враховувати корисний вплив на психіку та фізичний стан, користі від спільних велопрогулянок буде достатньо, щоб виправдати фінансові витрати. Вони здатні покращити відносини з дитиною і зміцнити родинний зв’язок. Тому купити велосипед слід не тільки для дитини, а й для себе. Повірте, користі від цього значно більше, ніж гадає більшість батьків.

Крім цього, катання на велосипеді допоможе в наступному:

  • дитина стане спритнішою, навчиться тримати рівновагу (і не тільки під час катання, а й в інших ситуаціях);

  • збільшить силу м’язів, витривалість;

  • в результаті регулярних фізичних навантажень також зміцнюється імунітет, організм краще протистоїть різним захворюванням;

  • зміцнюється серцево-судинна система, покращується кровообіг;

  • регулярна їзда сприяє покращенню концентрації уваги, розвиває реакцію;

  • покращує апетит і сон.

Лише цей список дає зрозуміти, що купівля велосипеду принесе дуже багато користі. І це вплив лише на фізичний стан та розвиток дитини. Але залишається ще й психологічний. А він також дуже важливий:

  • після того, як дитина навчиться керувати велосипедом, відчує і зрозуміє те, що вона стає сильнішою, спритнішою, її самооцінка значно зросте. Вміння керувати транспортним засобом, навіть таким простим, зробить її значно впевненішою;

  • це дасть змогу виховати та закріпити почуття відповідальності та вміння слідувати правилам. Наприклад, у малюка закріпляться такі правила як заборона виїжджати на проїжджу частину, необхідність об’їжджати інших людей та ін.

Це вагомі переваги, але не всі. Ви лише уявіть, скільки позитивних емоцій отримає малеча під час катання.

Купівля першого велосипеда — один з найважливіших кроків у житті батька

Ви запитаєте, чому? Тут все просто! По-перше, сама купівля велосипеда потребує дуже відповідального підходу, а по-друге, після купівлі батькові доведеться вчити дитину на ньому їздити.

Тому, перед покупкою потрібно вивчити питання вибору велосипеда, щоб він був зручним та комфортним для малюка, а, головне, безпечним і надійним. Не намагайтеся придбати велосипед «на виріст». Він буде незручним, що вплине і на комфорт, і на стан здоров’я дитини. Повірте, через деякий час все одно доведеться купувати новий, а зекономлені вами півроку нічого не дадуть.

Наступне питання — навчання малюка їздити самостійно без додаткових коліс. Це дуже відповідальний процес, тому до нього також треба готуватися. Звичайно ж, займатися цим краще батькові. Але, якщо такої можливості немає, правило можна порушити, адже результат важливіший.

І останнє — буде прекрасно, якщо ви влаштовуватиме сімейні велопрогулянки. Це значно покращить відносини між всіма членами сім’ї.


26 червня 2020, 10:40
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Зворотний бік російської армії

В Ужгороді запрацював Центр вакцинації від COVID-19: за перші 2 години роботи щепили 135 людей

Стильная мужская обувь: правила подбора

Как восстановить работу ПДУ: инструкция по удалению грязи

Словаки не бажають щепитися вакциною Sputnik V

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено