Рубрика: Суспільство

04 червня

До уваги закарпатців, які мешкають у хрущовках

foto

Їх хотять зносити!

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України заявили про початок прискореного процесу реконструкції застарілих будинків. Для цього не потрібна буде згода 100% мешканців конкретного будинку. Досить буде і 75% тих, хто погодиться на зміну старій «хрущовки» чи «сталінки» на сучасну квартиру в тому ж районі міста.

Також в уряді планують зайнятися реконструкціями не тільки 5-поверхівок, а й інших висоток (з 7-9 поверхами). В уряді обіцяють розселення мешканцям в меж мікрорайону, в якому вони проживають. Раніше повідомлялося, що переселити можуть і в інший район.

Прискорення програми реконструкції торкнулося також спонсорів, які можуть брати участь у знесенні або реконструкції будівлі. Крім забудовників, в цьому процесі може брати участь держава, донорські фонди і навіть самі мешканці.

В уряді заявили, що отримати 100% голосів «ЗА» будівництво нового сучасного будинку практично неможливо. Тому в Мінрегіонбуд прийняли рішення скоротити цю кількість до 75%.

 


04 червня 2019, 13:38
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородські патрульні допомогли зляканій тварині повернутися до лісу

Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

Міністерство освіти рекомендує перевести учнів старшої та середньої школи на дистанційку

МОЗ проведе аудит лікарень, які «не можуть» платити ринкові зарплати медикам

В Україні принаймні одне щеплення від COVID-19 отримали 49% дорослого населення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено