Рубрика: Суспільство

31 серпня

Продовжуються роботи з ліквідації наслідків стихії у Рахові (фото)

foto

Майже два тижні минуло від паводку, який 17 серпня цього року призвів до сходження селевого потоку, що замулив та заніс гравієм дворогосподарства, завдав шкоди дорогам, місткам, комунальному майну.

Безперервно працюють комунальні підприємства міста. Рахівська міська рада щодня мобілізує техніку та організовує виконання робіт для подолання наслідків стихійного лиха.

Станом на сьогодні, очищуються вулиці Возз’єднання, Попенка, Героїв АТО, Івана Франка, Зелена, Івана Маргітича, Миру, Шевченка, Вербник. Вивіз намулу та сміття виконується силами МКП «Рахівкомунсервіс»,  спеціалістів та техніку постійно надають підприємці Бердар П.В., Максим’юк І.М., Веклюк М.Ю., ЗАТ «Верховина», державні установи ДП «Ясінянське ЛМГ», Карпатський біосферний заповідник.
Працівниками і технікою КП «Рахівтепло» відновлюється пропускна здатність мереж водовідведення та ливневої каналізації . На вулицях працює поливальна техніка, яку надали на прохання міської ради з м. Хуст. Продовжується очистка дворів багатоповерхівок від гравію та намулу.
Роботи з відновлення міста після удару, який йому завдала стихія, тривають. Щиро вдячні всім, хто продовжує допомагати місту.

http://rakhiv-mr.gov.ua


31 серпня 2018, 17:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Навчання одного школяра в Україні коштує у середньому 23 тисячі гривень

Ходунки инвалидные: виды и особенности выбора

Середня заробітна плата у травні на Закарпатті становила 9160 гривень

На Закарпатті поблизу кордону виявили сигарети та гумовий човен

Заощадження українців скоротилися на 61 мільярд

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину