Рубрика: Суспільство

31 серпня

Внаслідок минулорічного буревію у ДП«Ясінянське ЛМГ» проводяться рубки формування та оздоровлення лісів

foto

Загальний запас деревостанів підприємства складає 10088,15 тис.м3, в тому числі хвойних порід 9810,69 тис.м3 .

Основною метою діяльності ДП "Ясінянське лісомисливське господарство" є організація ведення лісового господарства і використання лісових ресурсів на принципах невиснажливого і безперервного користування, яке має забезпечувати збереження лісів, охорону їх від пожеж, захист від шкідників і хвороб, посилення водоохоронних, захисних, санітарно-гігієнічних, оздоровчих та інших корисних властивостей лісів з метою охорони здоров'я людей і поліпшення навколишнього природного середовища.

За словами директра ДП"Ясінянське ЛМГ" Василя Теличука відповідно до матеріалів безперервного лісовпорядкування на 2018 р.  загальний запас деревостанів підприємства складає 10088,15 тис.м3, в тому числі хвойних порід 9810,69  тис.м3 .

Розрахункова лісосіка ДП "Ясінянське ЛМГ" (ліміт головного користування), затверджена наказом Міністерством екології та природних ресурсів України становить 37,59 тис.куб.м. Станом на 01.08.2018 року по головному користуванню виписано лісорубних квитків на заготівлю 33,4 тис.м.куб. ліквідної деревини. Фактично заготовлено – 18,2 тис.куб.м. що складає 54,5 % від виписаного.

  Внаслідок вересневого буревію 2017 р. проводяться рубки формування та оздоровлення лісів. Вибіркові санітарні рубки проведено на площі 105,8 га, заготовлено 1212 м. куб. пошкодженої деревини, суцільні санітарні рубки проведені на площі 166,8 га, заготовлено 43938 м.куб. деревини.

Обов'язковою запорукою зростання здорових і стійких деревостанів в майбутньому є проведення рубок догляду зараз. Підприємством виписано лісорубних квитків на рубки догляду на площі 139,1 га, виконано на площі 80,8 га.

Безперервне і невиснажливе раціональне використання лісових ресурсів передбачає планомірне задоволення потреб виробництва і населення в деревині і іншій лісовій продукції, розширене відтворення, поліпшення породного складу і якості лісів, підвищення їх продуктивності.

Прес-служба Закарпатське ОУЛМГ


31 серпня 2018, 9:58
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські рятувальники разом із іншими службами життєзабезпечення готуються запобігати надзвичайним ситуаціям осінньо-зимового періоду

Учні з особливими потребами зможуть навчатись довше

Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради інформує про графік роботи

5 ДТП трапилось на Закарпатті

Вийшла з ладу база даних митниці на ділянці українсько-угорського кордону

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину