Рубрика: Спорт

30 серпня

Закарпатці стали чемпіонами Європи серед юніорів зі спортивного орієнтування

foto

У виді рогейн

XV чемпіонаті Європи з рогейну, що проходив у Берегомет Чернівецької області , взяли участь 132 команд (276 спортсменів) з 15 країн – України, Австрії, Білорусі, Італії, Іспанії, Латвії, Литви, Нідерландів, Польщі, Румунії, Фінляндії, Франції, Чехії та Естонії.

Найбільш чисельними були делегації з Естонії (18 команд), Литви (22 команди). Чемпіони визначалися в абсолютній категорії та окремо по 4 віковим категоріям в трьох класах: серед чоловічих та жіночих команд та у змішаному класі. Абсолютні чемпіони серед 54-х чоловічих команд виборола команда „Solomon S-Lab” з Естонії.

Чемпіони подолали більш ніж 100-кілометровий маршрут за 23 години 22 хвилини 10 секунд. Віце чемпіоном з результатом 23 години 55 хвилин 32 секунди став „Onnevalem” з Естонії, бронзовим призером – український „Сompressport” Микола Віхтюк, Олександр Дмитрюк.

У змішаному класі, де змагалося 49 команд, перемогу з результатом 23 години 31 хвилина 54 секунди виборола українська команда „OK Wolf Lutsk” Ірина Войтович, Тарас Мельник, Слотін Артем.

З другим результатом фінішували естонці „Esto ERS Team” Toomas Marrandi, Anneken Lemberg. Третій час у латвійців „Isostar Latvia” Irita Pukite, Guntars Mankus. У змаганнях жінок (25 команд) перемогла естонська команда „Janene” Eleri Hirv, Piibe Tammema.

Дівчата подолали трасу за 23 години 46 хвилин 40 секунд. На другому і третьому місці фінішували українські команди „Gorgany” Олена Доценко, Ольга Чеберака та „Khortytsia” Тетяна Перевалова, Світлана Мартинова.

У юніорському класі (хлопці) до 20 років перемогла команда „Lucky team” Андрій Ліпа, Вадим Петрович. У юніорському змішаному класі до 20 років перемогла команда Закарпатської області „Ok Maximum Yunior” у складі Андрія Василини, Крістіни Бобер, Олександра Желізняка.

Серед дівчат юніорок перемогла команда „SMART Team” з Вінничини Анастасія Басюк, Вікторія Ткачук.


30 серпня 2018, 16:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородські "Карапати" перемогли миколаївський "Реал"

ФК «Минай» зіграє з «Поліссям» у Кубку України

Світовий футбол в 2020 році втратить через пандемію $14 млрд

Каппарос Руїс Едгар – новий гравець «Минаю»

Антон Шиндер: «У нас є все для хорошої гри»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину