Рубрика: Суспільство

23 серпня

Поліція Закарпаття долучилася до святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України в Ужгороді

foto

Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин взяв участь в урочистих заходах до Дня Прапора та Дня Незалежності України в Ужгороді.

Сьогодні, 23 серпня, на Площі Народній в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України, в яких взяли участь представники влади, правоохоронних органів та громадськості. Відкрив зібрання керівник Закарпатської облдержадміністації Геннадій Москаль, після цього під супровід Державного Гімну України підняли Державний Прапор України. Після цього присутні поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Заслужений академічний Закарпатський народний хор подарував учасниками заходу свій виступ.

Прямо на площі вже традиційно розтягнули 100-метровий жовто-блакитний прапор, який пронесли від пам’ятника Терасу Шевченку через набережну Незалежності та з’єднали ним береги Ужгорода через пішохідний міст. На чолі урочистої колони крокували дівчата-барабанщиці Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Біля пам’ятника Августину Волошину учасники процесії поклали квіти, естрадно-духовий оркестр ГУНП в Закарпатській області забезпечив музичний супровід.

 

 

 

Від Головного управління Національної поліції в Закарпатській області участь в урочистостях взяв його керівник Роман Стефанишин, поліція забезпечила порядок під час цього масового заходу.

 


23 серпня 2018, 16:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські митники влучили 174 кг шоколаду (ФОТО)

У Мукачеві прокуратура зареєструвала провадження за фактом виготовлення і розповсюдження відео, що ймовірно, пропагує культ насильства і жорстокості

Изучаем французский: книги, которые стоит прочитать начинающим

У передмісті Ужгорода буде обмежено водопостачання

WhatsApp з 31 грудня перестане працювати на мільйонах пристроїв

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину