Рубрика: Суспільство

23 серпня

Ужгородський виконком затвердив форму ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів

foto

Розглянули на сьогоднішньому засіданні Ужгороського виконкому й проект рішення "Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів".

Підтримали, що управління освіти Ужгородської міської ради є уповноваженим органом для забезпечення ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Ужгорода, утворили комісію та затвердили форму ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів.

 

Управління освіти повинно організувати ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають в межах Ужгорода шляхом створення та постійного оновлення реєстру, щорічно до 30 вересня надавати до міського відділу статистики статистичний звіт за затвердженою формою про кількість дітей і підлітків шкільного віку, які фактично приступили до навчання.

Відділ охорони здоров’я щорічно до 5 серпня має надавати інформацію про кількість дітей, котрим до 1 вересня поточного року виповнюється 6—18 років, які не можуть навчатися за висновками лікарсько-консультаційних комісій та щомісячно — інформацію про дітей, які потребують організації індивідуальної форми навчання. Інклюзивно-ресурсний центр № 1 щорічно до 25 серпня має надавати управлінню освіти інформацію про дітей, що перебувають на обліку в центрі тощо.

 

Визначили, що до реєстру можуть бути внесені дані дітей дошкільного, шкільного віку та учнів відповідно до письмової заяви батьків (одного з батьків) дитини чи інших законних представників або її сканованої копії у разі її подання до управління освіти.

Джерело: Ужгородська міська рада у ФБ


23 серпня 2018, 13:50
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Школи можуть змінювати систему оцінювання на час карантину

Близько 8 тисяч закарпатців працевлаштовано обласною службою зайнятості з початку року

На Закарпатті затягують розслідування випадків гострого професійного захворювання медичних працівників на коронавірус

Перед пунктом пропуску "Лужанка" у черзі 200 автомобілів

За добу на водоймах Закарпатської області викрито 13 порушень природоохоронного законодавства

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину