Рубрика: Політика

25 липня

Угорщина офіційно вийшла з переговорів щодо міграційного пакту ООН

foto

Європейська комісія вважає, що угорське законодавство суперечить європейському. Зокрема в процедурі надання притулку, умовах прийому біженців та процедурі повернення

Угорщина у вівторок, 24 липня, офіційно вийшла із процесу переговорів про впровадження міграційного пакту ООН. Про це заявив міністр зовнішніх справ Угорщини Петер Сіярто, повідомляє «Укрінформ».

«Стало очевидним, що існує принциповий конфлікт у питанні міграції між угорською позицією та підходом ООН.

Тому Угорщина офіційно оголосила про свій вихід із переговорів щодо імплементації міграційного пакту ООН», - заявив угорський міністр.

Сіярто додав, що Угорщина буде послідовно дотримуватися своєї жорсткої міграційної політики і «ніщо не може змінити цей факт».

Як відомо, при владі в Угорщині зараз правий уряд Віктора Орбана, який проводить одну із найбільш жорстких політик проти міграції. 

Європейська комісія в четвер, 19 липня, ухвалила рішення подати в Суд Європейського союзу на Угорщину за недотримання європейського законодавства у сфері надання притулку та процедури повернення мігрантів. 

Єврокомісія запустила процедуру залучення Угорщини до відповідальності за порушення законодавства ЄС у грудні 2015 року. Причиною є міграційне законодавство Угорщини. Єврокомісія направила Угорщині свою обґрунтовану позицію в грудні 2017 року.

Так, після аналізу відповідей угорських властей ЄК вирішила, що більшість проблемних питань досі залишилися не вирішеними. Рішення подати на Угорщину в Суд Європейського союзу - це останній етап санаційної процедури.


25 липня 2018, 9:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді 65 споживачів залишилися без газопостачання

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус з ознаками підробки vin-коду

Віце-спікер парламенту Словаччини подав у відставку через порушення карантину

У Хустському районі згоріла надвірна споруда

ЦВК не зареєструвала Вірастюка нардепом

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено