Рубрика: Кримінал

20 квітня

Розслідування вбивства 15-річного школяра в Нижній Апші перебуває на постійному контролі в прокуратурі області

foto

На наступному судовому засіданні, яке призначено на 23 квітня 2018 р., прокуратура й надалі принципово вимагатиме обрати підозрюваному у резонансному вбивстві в с. Нижня Апша, Тячівського району, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як ми вже інформували, прокуратурою Закарпатської області, 10 квітня, у встановлений строк, оскаржено до апеляційного суду Закарпатської області рішення суду першої інстанції, яким неповнолітньому підозрюваному у вбивстві 15 - річного юнака, змінено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.
Так, 5 квітня, розглядаючи клопотання прокурора щодо продовження строку тримання під вартою, суд змінив запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт (без застосування електронних засобів контролю) та відпустив юнака додому, незважаючи на те, що згідно попередньої ухвали  суду, він мав утримуватись під вартою до  13 квітня 2018 р.
Прокуратура, категорично не погоджуючись з таким рішенням суду, оскаржила його в апеляційному порядку.
Наразі, в рамках досудового розслідування, слідчим суддею надано дозвіл на направлення підозрюваного до психіатричної лікарні для проведення стаціонарної комплексної судової психолого-психіатричної експертизи.
Крім того, прокуратура Закарпатської області звертається до всіх хто володіє інформацією, щодо підкупу будь – кого з посадовців у цьому жахливому вбивстві. Закликаємо звертатись із відповідними заявами, що містять конкретну інформацію до правоохоронних органів, для притягнення винних до відповідальності.
Також, звертаємо увагу громадян, що досягнення справедливого рішення у даній справі можливе тільки в рамках закону. Самосуд є незаконним, а його наслідки – кримінально-караними.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


20 квітня 2018, 21:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Більше 1 млн грн штрафу сплатить контрабандист, якого затримали на Закарпатті

На Рахівщині у чоловіка вкрали документи та ключі від авто

3,5 проміле - у Берегові поліція зупинила нетверезого водія

На Закарпатті патрульні виявили факт незаконного перевезення деревини

У центрі закарпатського райцентру сталася стрілянина, - соцмережі (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину