Рубрика: Економіка

10 квітня

Заробітчани з України рятують польський ринок праці - експерт

foto
Працівники з України рятують польський ринок праці. Без них польська економіка не змогла б зростати швидкими темпами.

На цьому в інтерв’ю Укрінформу наголосив директор польської компанії з працевлаштування іноземців EastWestLink Анджей Коркус.

"Українці нині рятують польський ринок праці, рятують польські виробництва, і я переконаний, що без цього мільйона працюючих мігрантів ми не досягнули б такого економічного зростання. Потрібно собі чітко сказати: Польща стала розвинутою країною, а міграція є частиною кожного розвинутого ринку праці",- наголосив Коркус.

За його словами, зараз у Польщі перебуває близько мільйона трудових мігрантів з України, а у період сезонних робіт їх кількість зросте ще більше. 

 

Коркус зазначив, що до Польщі українці, навіть з окупованих територій, приїжджають не як біженці, а як трудові мігранти. 

"Часом до нас приїжджають люди з окупованих територій на сході України і ми їх працевлаштовуємо. Тільки вони не реєструються як біженці. Для них найпростішою формою потрапити до Польщі є отримання візи на працю і приїзд сюди на основі заяви. Без сумніву, ми не маємо мільйона біженців, а люди з цих регіонів приїхали сюди за "здоровою" моделлю - не просити опіки, а працювати",- констатував експерт.

Він підкреслив, що твердження, які подекуди звучать в Польщі про те, що українці забирають у поляків місця праці, чи що українці знижують полякам зарплати є неправдивими, про що свідчить дуже низький на сьогодні рівень безробіття в Польщі (станом на березень 6,6% - ред.).


10 квітня 2018, 11:53
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За рік салат "Олів'є" подорожчав на 28%: у скільки обійдеться новорічна страва

Детально про те, як змінити групу єдиного податку

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,77 грн/долар

У Європі зобов’язали повертати до 100% вартості квитка за затримку потяга

В Україні випустили шестикутні монети

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину