Рубрика: Суспільство

10 квітня

На знаменитому плато Наска в Перу виявили нові космічні малюнки

foto

Перуанські археологи виявили понад 50 раніше невідомих гігантських малюнків на плато Пальпа, розташованому на північ від плато Наска. Про це розповідає National Geographic. На думку дослідників, частина з них створили люди культури Наска (100 рік до нашої ери-800 рік нашої ери), але більшість геогліфів, мабуть, вирізали індіанці цивілізації Паракас (800-100 роки до нашої ери) і Топара (200 рік до нашої ери-100 рік нашої ери).

Нові візерунки виявили на супутникових знімках, а потім досліджували за допомогою безпілотників. Серед знахідок є антропоморфні геогліфи, а також зображення тварин і явищ.

Частина геогліфів розташована на плато Пальпа, в декількох десятках кілометрів на північ від пустелі Сечура. Зараз дослідники встановлюють точний вік і походження знахідок.

Геогліфи Наска – група гігантських геометричних і фігурних візерунків на плато в південній частині Перу. На сьогоднішній день на плато виявлено близько 30 малюнків, близько 13 тис. ліній і смуг і близько 700 геометричних фігур.

Завдяки наполовину пустельному клімату, зображення збереглися з глибокої давнини. Вважається, що геогліфи були створені представниками культури Наска між 200 роком до н.е. і 700 роком н. е. В 1994 році геогліфи були внесені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 


10 квітня 2018, 9:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Зима не за горами: у Карпатах зафіксували різке похолодання

Черговий крок у співпраці рятувальників України та Польщі зроблено

У Чопі рятувальники навчали держслужбовців, як діяти під час виникнення надзвичайної ситуації (фото)

В Ужгороді частують "Закарпатським божоле" (фото)

5 ДТП сталось на Закарпатті

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину