Рубрика: Надзвичайне

05 лютого

Новий вид шахрайства: українцям пропонують компенсацію за участь в “МММ”

foto

Повідомиляють у Міністерстві фінансів

В Україні активізувались шахраї, які телефонують громадянам від імені міністерства та пропонують виплатити компенсацію за минулу участь в “МММ”.

Про це повідомили у Міністерстві фінансів, передає УНН.

“Останнім часом до Мінфіну надходять повідомлення про те, що від імені міністерства здійснюються дзвінки громадянам та пропонується компенсація за минулу участь в АТ „МММ“”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що шахраї телефонують з Києва під різними іменами та говорять, що за рішенням суду Мінфін зараз виплачує відповідну “компенсацію”.Далі повідомляють, куди слід приїхати, щоб поновити квитанції, та який “податок” для цього необхідно сплатити. У Мінфіні наголосили, що відповідно до статті 152 Цивільного кодексу України акціонерне товариство самостійно відповідає за своїми зобов’язаннями, крім того, держава не брала на себе зобов’язань щодо здійснення будь-яких виплат акціонерам АТ “МММ”.

“З огляду на це, інформація про здійснення зазначених виплат Мінфіном є неправдивою”, — підкреслили у міністерстві. У відомстві, закликали українців — колишніх акціонерів “МММ” — звертатися до правоохоронців у разі отримання ними подібних телефонних дзвінків.


05 лютого 2018, 16:46
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Вода понесе! На Рахівщині сміття продовжують викидати прямо в річку (фото)

Пожежа у найбільшому парку розваг Німеччини: евакуювано 25 тисяч людей

На Закарпатті очікується надзвичайна пожежна небезпека

Злива в Ужгороді: одна з вулиць міста «пішла під воду» (ВІДЕО)

Ужгород накрила потужна злива з градом (ВІДЕО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину