Рубрика: Надзвичайне

03 лютого

В нижніх течіях Боржави вода вже вийшла на заплаву

foto

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 18 год. 03 лютого 2018 року

Протягом дня 3 лютого по області продовжувались опади: дощі, в горах місцями мокрий сніг 5 – 15мм. На більшості постів в басейнах річок Уж та Латориця продовжувалось зниження рівнів. В верхів’ях р.Ріка, Боржава, Тересва відмічається відновлення підвищення рівня. На Тисі на ділянці Рахів – Тячів інтенсивність підвищення рівнів знизилась. Найбільш небезпечна ситуація утримується в нижніх течіях Боржави, де вода вийшла на заплаву.

На р.Ріка в с.Липча Хустського району на аварійно-небезпечній ділянці дамби, пошкодженої грудневим паводком 2017 року,  працює аварійна бригада 5 чоловік з мешканців с. Липча Хустського району та аварійна бригада Виноградівського МУВГ чисельністю 13 чоловік та 2 одиниці автотранспорту управління. Проводиться укладання мішків з піском для посилення тимчасової дамби в районі улаштування напівзагати. По довжині 40 м водозахисної дамби виконується уположеня та укріплення укосів з вистелюванням поліетиленової плівки площею 300 м2, з подальшою пригрузкою мішками з сипучим матеріалом, що захистить водозахисну дамбу від подальшого розмиву. Роботи тривають.

Водогосподарські організації працюють в посиленому режимі пропуску паводків. Роботи зосереджені на безаварійному пропуску паводку на державних гідротехнічних спорудах. Приведено у підвищену готовність техніку та аварійні бригади, інструмент та спорядження. Ведеться спостереження на аварійно-небезпечних ділянках.

Водосховища осушної системи «Чорний Мочар» працюють відповідно до Правил експлуатації в період паводків – проводиться акумулювання та регулювання стоку. Виконується гравітаційний скид по каналах осушних мереж поверхневого стоку з меліоративних систем у р.Тису. Працюють 3 насосних станції Латорицької та Берегівської осушних систем. За добу перекачано 130 800 м3, з початку року понад 13,4 млн. м3 паводкового стоку. Всі 30 стаціонарних осушних насосних станцій готові до роботи.

Вночі очікується часом мокрий сніг та сніг, місцями сильний. Вночі та вранці місцями туман, ожеледь, хуртовини, складні відкладення. На дорогах гірської частини території області ожеледиця. Вітер північно-західний 5-10 м/с, вночі місцями 15-20 м/с. Температура повітря вночі 1° тепла – 4° морозу, в горах місцями вночі до 7° морозу. Протягом ночі на річках області буде утримуватися підвищена водність. В нижній течії Боржави продовжиться вихід води на заплаву.

Джерело: БУВР Тиса


03 лютого 2018, 18:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті через нечищені дороги у снігу застрягають вантажівки (відео)

На Торунському перевалі в Закарпатті застряг рейсовий автобус з пасажирами (відео)

Наповнений пасажирами тролейбус палав у Тернополі (фото)

В Україні від грипу за тиждень померли шість людей

Спробувавши гриби із Закарпаття чоловік опинився на лікарняному ліжку

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину