Рубрика: Відео

31 січня

Суцільна пастка для водіїв: найгірша дорога Закарпаття — у селі Хмільник (ВІДЕО)

foto

Автодорога Берегово-Кам'янське на відрізку у с. Хмільник на Іршавщині може сміливо претендувати на звання найгіршої на Закарпатті.

На шляху водіїв зустрічають суцільні ями, які об'їхати просто нереально. Найприкріше те, що у ці пастки нерідко потрапляють також рейсові автобуси і вантажівки, що може призвести до важких наслідків.

— Хочу спитати, може хтось чув чи знає куди дівся асфальт з Богом забутого села Хмільник, що знаходиться на далекій Іршавщині. Місцями, не те, що не можливо проїхати, а просто пройти неможливо, хіба, що на «конях». А ця дорога з‘єднує Іршавщину з Берегівщиною. Цікаво, куди дивляться місцеві депутати і Кам‘янський сільський голова? Думаю, варто на це звернути увагу районному і обласному керівництву. Ганьба, — обурюється у соцмережі Михайло Кузьма.

Слід зазначити, що на хвилі громадської активності у 2014 році представники Автомайдану та працівники Іршавської Державтоінспекції провели обстеження стану експлуатації утримання автомобільних доріг загального користування.

Тоді у присутності журналістів та громадськості інспектор з організації дорожнього руху капітан міліції Іван Тесличко зробив обстеження автодороги Берегово-Кам'янське, а саме на відрізку Кам'янське-Хмільник. Глибина деяких ям досягала 15-17 см, а ширина - більше 1 метра. Якщо колесо автомобіля потрапить у таку яму, то вибратись із неї без пошкоджень практично неможливо.

Це стає причиною й дорожньо-транспортних пригод. Так, вантажівка з лісом об’їжджала вибоїни і перекинулась на узбіччя. На щастя, ніхто не постраждав та пошкоджень зазнала огорожа та причіп вантажівки. Як тоді розповідав Іван Тесличко, було направлено 4 приписи до філії Іршавського автодору, а на посадову особу підприємства складено адмінпротокол за ч.4 ст. 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Однак, як бачимо, це досі не виправило ситуацію.

Хоча у Кам’янському на Іршавщині цього року почали асфальтувати дорогу, яка не знала ремонту 25 років. Але на Хмільник, очевидно, асфальту вже не вистачило...

Мукачево


31 січня 2018, 16:51
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Реакція закарпатців, яким не заплатили за роботу (ВІДЕО)

Яким є життя на вулкані у Виноградові (відео)

Прикордонники оприлюднили відео затримання дев’ятьох нелегалів

Таємнича печера Тамплієрів, Закарпаття (відео)

Лінія Арпада — найпотужніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах (відео)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину