Рубрика: Економіка

16 жовтня

При високому рівні оплати населенням послуг ЖКГ заборгованість зросла до 13 млрд грн

foto

Навіть переплачуючи, люди накопичують борги.

Склалася дивна ситуація: рівень оплати населенням послуг ЖКГ за січень - серпень склав 104%, за центральне опалення та гарячу воду - 115%. При цьому заборгованість населення за спожиті житлово-комунальні послуги (без урахування газу та електроенергії) на перше вересня ц. р. склав 13 млрд грн, 7,4 з яких - плата за опалення і гарячу воду, 3 млрд грн - заборгованість за утримання будинків, 2 млрд грн - борг за водопостачання. Тобто, навіть переплачуючи, люди збирають борги.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Юлія Самаєва. Автор зазначає, що ще гірше ситуація з заборгованостями теплокомуненерго (ТКЕ) - кінцевими постачальниками тепла населенню.

"Борг ТКЕ перед НАК "Нафтогаз" на січень ц. р. становив 27 млрд грн, а до першого жовтня, незважаючи на рівень оплати щодо споживання 132%, скоротився всього до 20,7 мільярдів. Спрощуючи, ми накопичуємо борги швидше, ніж оплачуємо послуги, і навіть переплати нас не рятують, адже на будь-яку заборгованість нараховується штраф та пеня, які на сьогоднішній день складають 27% від всіх боргів ТКЕ", - зазначає Самаєва.

Детальніше про проблеми в новому опалювальному сезоні читайте в статті Юлії Самаєвої "На морозі. Що несе нам новий опалювальний сезон" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


16 жовтня 2017, 11:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мукачівська електричка: Гіперлуп за 50 гривень

Дефіцит бюджету зріс до 20,5 млрд грн

Офіційний курс гривні - 26,21 грн/дол

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,12 грн/долар

Алкоголь в Україні може подорожчати

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину