Рубрика: Суспільство

02 жовтня

В Ужгороді пройшов фестиваль для дітей "Антиспінер" (ФОТО)

foto

30 жовтня

У суботу, 30 вересня, дорослі і діти святкували день народження міста, який минулого тижня довелося перенести через погану погоду.

На "Території щастя" були творчі майстер-класи, ігри, змагання, вікторина, квест та аніматорська програма. "Сувеніри з кави та мішковини, кумедні комашки з фетру, чарівні ліхтарики-підсвічники, ляльки-мотанки, амулети на щастя, керамічні вазочки – це далеко не весь перелік наших творчих майстер-класів. І ми вдячні кожній людині, яка долучилася і разом з нами зробила для дітей таке гарне свято", – сказала співзасновниця ГО "Щасливі діти" Людмила Сюзева.

Незвичним і водночас дуже цікавим було заняття, під час якого вчитель ужгородської спеціальної школи-інтернату Тетяна Попович вчила дітей мові жестів. "У мене є сусід Сашко, який не чує. І ми з ним не граємося, бо він ніколи не говорить. Тьотя Таня показала, як можна спілкуватися з Сашком", – поділився 10-річний Максим. На необхідності дбайливого ставлення до навколишнього середовища та оточуючих на святі був зроблений особливий акцент. Екологічна локація, майстер-клас від волонтерки ГО "Барбос" Наталії Данильченко, виготовлення годівничок від закарпатських лісівників – заходи, які несуть важливу місію – виховати у дітей толерантність, дбайливість.

"Цей захід насправді має набагато більший вплив на суспільне життя, ніж здається на перший погляд. Те, що діти – задоволені і щасливі – це одне. Але тут насправді відбувається набагато більше. Це – неймовірний приклад того, як люди можуть об’єднуватися, запалені спільною ідеєю. Нам вдалося консолідувати і простих громадян, і представників бізнесу, і влади. До речі, коли ми проводимо такі заходи, то завжди шукаємо можливість забезпечити майстриням та іншим учасникам витратні матеріали. Це дозволяє робити заходи безкоштовними, аби абсолютно всі охочі мали змогу взяти в них участь. І якщо зазвичай ми самі "стукаємо у двері" і пропонуємо долучитися до хорошої справи, то цього разу були приємно вражені, коли представники Комінвестбанку запропонували свою підтримку. Також цей захід підтримала Ужгородська міська рада. І це дуже радує, оскільки говорить, що, по-перше, наша діяльність потрібна, а, по-друге, що нам довіряють", – прокоментувала керівник ГО "Щасливі діти" Ольга Павлова.

І як на справжньому дні народженні, була вітальна листівка. А вірніше – ціла книга “Ужгород – місто щасливих людей”, яку діти разом з дорослими малювали і підписували рідному місту. Незабаром ця книга "оселиться" у міській раді, і всі охочі зможуть доповнювати її своїми побажаннями.


02 жовтня 2017, 16:40
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Майже 76 тисяч закарпатців стали власниками біометричних закордонних паспортів

ВООЗ визнала психічним захворюванням залежність від відеоігор

Помер відомий український поет

На Закарпатті стались дві аварії

В ООН заявили про рекордну кількість біженців в світі

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину