Рубрика: Культура

02 жовтня

У Франції заборонили використовувати ретушовані фото моделей

foto

З 1 жовтня

У Франції всі ретушовані комерційні фотографії моделей віднині мають супроводжуватися відповідним написом. Ця норма набула чинності з 1 жовтня, повідомляє ВВС.

"Починаючи з неділі, будь-яка комерційна фотографія будь-якої моделі, що була піддана процесу цифрового монтажу, у Франції має супроводжуватися попередженням, подібним до того, що написано на пачках сигарет.

"Photographie retouchee" - "Ретушована фотографія" має бути тепер написано на таких фото", - йдеться в повідомленні. Порушникам загрожує штраф - або 37,5 тис. євро, або 30% вартості створення самої реклами. Втім, французький закон не забороняє ретушувати зачіски або плями на шкірі.

Як зазначається, нове правило спрямоване на запобігання екстремальній худорбі серед фотомоделей, а також проблемам зі здоров'ям серед тих, хто хотів би мати вигляд як у моделей, незважаючи на те, що це фізично неможливо.

Прагнення до худорби надзвичайно широко поширене у Франції. Десятки тисяч у країні страждають від анорексії, а індекс маси тіла, який вказує на міру відповідності маси людини і її зросту, серед французів найнижчий в Європі. Уряд Франції вживає й інших заходів у рамках боротьби з екстремальною худорбою в індустрії високої моди.

Зокрема, з травня цього року моделі мають надавати довідку від лікаря про те, що вони повністю здорові, а багато компаній забороняють наймати надто худих моделей.


02 жовтня 2017, 13:46
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді презентують дебютну книжку Юлії Медюх

У «Паланку» представлено виставку мистецьких полотен «Чуття єдиної родини»

До Мукачева з презентацією збірки поезій “Пошепки і вголос” завітає поетеса Юлія Брежко-Камінська

В мережі з’явилося архівне відео святкування 300-ї річниці з дня народження Ілони Зріні в замку Паланок

В Ужгороді виставку творів живопису презентує Сергій Глущук

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину