Рубрика: Суспільство

19 серпня

У вересні до Землі наблизиться астероїд Флоренс

foto

Про це інформують в Національному космічному агентстві США (NASA).

У п'ятницю, 1 вересня, до Землі наблизиться великий астероїд Флоренс, який пройде на мінімальній відстані від планети. Про це інформують в Національному космічному агентстві США (NASA).

Як зазначається, астероїд Флоренс, розміром у більш ніж 4,4 км, підійде до Землі на відстань 7 млн км, що становить приблизно 18 відстаней від Землі до Місяця. В агентстві заявили, що багато відомих астероїдів проходили набагато ближче до Землі, але всі вони були набагато менші за розмірами.

Керівник Центру NASA з дослідження навколоземних об'єктів Пол Ходас повідомив, що Флоренс є найбільшим астероїдом, який спостерігало агентство з часу свого заснування. Зближення, яке відбудеться у вересні, буде найбільшим для цього небесного тіла. Астрономи вважають, щонайменше ще 500 років він не буде становити для Землі загрози.

Однак якби об'єкт пролітав ближче, приводи для побоювань були б більш ніж ґрунтовні. При зіткненні із Землею небесного тіла діаметром більше 1 км енергія удару буде дорівнює приблизно 80 тис. мегатон, а діаметр кратера складе 20 км. Згідно з розрахунками, катаклізм призведе до мільйонів або навіть мільярдів жертв. При діаметрі астероїда 5 км одним з наслідків удару стане глобальна зміна клімату, а 10-кілометровий астероїд майже неодмінно призведе до загибелі усього живого на планеті.

Спостерігати за астероїдом можна буде за допомогою невеликого телескопа в кінці серпня і початку вересня. Зближення Florence з Землею надасть професійним астрономам безліч нових даних.

Астероїд Флоренс відкрили в 1981 році астрономи з Австралії і назвали на честь британки Флоренс Найтінгейл - громадської діячки, яку вважають засновницею професійної медсестринської справи під час Першої Світової війни, поше Захід.нет


19 серпня 2017, 10:00
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З мурів Ужгородського замку вкрали міні-скульптуру

На Закарпатті 10-річний хлопчик замкнувся в квартирі і не відчиняв матері

На Ужгородщині горів житловий будинок

На Тячівщині правоохоронці розшукали зниклого чоловіка

В Ужгороді ускладнено автомобільний рух. На вулиці Другетів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину