Рубрика: Політика

16 серпня

Британія хоче "прозорого" кордону з Ірландією після Brexit

foto

Королівство має намір проявляти гнучкість у цьому питанні під час переговорів з ЄС.

Великобританія не планує після Brexit повертатися до жорстких кордонів з Ірландією, інформує Telegraph, посилаючись на інформацію британського уряду.

Влада Великобританії заявляє про те, що вона прагне уникнути будь-якої "фізичної прикордонної інфраструктури" на кордоні між Північною Ірландією, що виходить з Євросоюзу разом з усією Британією, і  Республікою Ірландія, яка залишається в співтоваристві. За даними видання, міністри хочуть створити "прозорий" кордон між Ірландією і Північною Ірландією із звільненням від будь-яких перевірок для дрібних торговців, які представляють більше 80% транскордонної торгівлі. Більш великі торгові компанії приєднаються до нових домовленостей про "надійні компанії". Це буде означати, що транспортні засоби зареєстрованих компаній зможуть перетинати кордон за допомогою електронних перевірок.

Як повідомляється, уряд Британії в середу має офіційно оприлюднити свої пропозиції щодо кордону, які будуть обговорюватися з ЄС.
Чиновники Сполученого Королівства заявили, що ЄС буде нести юридичну відповідальність за будь-який жорсткий кордон, введений після Brexit. Вони додали, що Королівство має намір проявляти гнучкість у цьому питанні.

Зазначимо, Північна Ірландія є єдиною частиною Британії, у якої буде сухопутний кордон з державою-членом ЄС після Brexit. Близько 30 тисяч людей щодня перетинають кордон протяжністю 500 км без митних імміграційних перевірок.

Як повідомлялося раніше, Британія пропонує ЄС створити тимчасовий митний союз. В рамках цього союзу торгівля з ЄС буде продовжуватися на колишніх умовах, але Лондон зможе почати торговельні переговори з країнами, що не входять в ЄС, на що зараз, залишаючись членом ЄС, він не має права.

За матеріалами: DT.UA


16 серпня 2017, 12:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Сваляві 62-річна жінка викрала мобільний телефон у свого пасинка

Генасамблея ООН закликала вивести російські війська з Придністров'я

У Румунії голову парламенту посадили на три з половиною роки в’язниці

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

США оголосили про вихід із Ради ООН з прав людини

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину