Рубрика: Економіка

07 серпня

Керівництво НКРЕКП заперечує введення абонплати за газ

foto

За словами голови відомства, комісія мала намір затвердити проект змін методики визначення та розрахунку тарифу для подальшого обговорення

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитро Вовк запевняє, що на своєму засіданні у минулу пятницю, комісія не планувала ухвалювати рішення про повернення абонплати на газ, а лише мали намір  затвердити проект щодо змін методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу газу для опублікування його на сайті НКРЕКП для подальшого обговорення, це він повідомив в ефірі "112 Україна".

"Сьогоднішній проект рішення лише публікувався для отримання пропозицій. Там принципи, там цифр немає, там принципи обговорюються", - зазначив Дмитро Вовк.

За його словами, метою можливого ухвалення цього рішення мало стати започаткування більш широкого діалогу і запровадження додаткових заходів для захисту споживачів.

"Саме це сьогодні пропонувалося схвалити до обговорення. Тобто пропозиції, які опрацьовані, опублікувати офіційно на сайті для обговорення для отримання письмових пропозицій. Не більше і не менше", - зазначив Д.Вовк.

4 серпня 2017 року, голова НКРЕКП Дмитро Вовк закрив засідання комісії без ухвалення постанови, якою передбачалося внести зміни до методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу. 

Джерело: Україна комунальна


07 серпня 2017, 10:30
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Кубометр газу для населення коштуватиме понад 11 гривень?

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,1 грн/долар

Офіційний курс валют

Упродовж 2017 року 14,6 тисяч осіб офіційно скористалися послугами туристичних організацій Закарпатської області

Отримання податкової знижки на навчання: нюанси

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину