Рубрика: Економіка

06 серпня

США інвестують 100 млн доларів для видобутку золота на Закарпатті

foto

Американська компанія Avellana Gold розробила проект з видобутку золотої і золото-поліметалічної руди на Закарпатті, в який планує інвестувати близько 100 мільйонів доларів

Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру, передають Українські Новини.

Американці розроблять нову інфраструктуру і стратегію розвитку Мужіївського родовища на Закарпатті з використанням сучасного обладнання, так як стара інфраструктура обмежувала можливості рудника до 120 тис. тонн на рік.

Завдяки організації високоефективного виробництва на тривалу перспективу можна буде видобувати близько 500 тис. тонн в рік. Для цього Avellana Gold планує включити в розробку одночасно і золоті, і золото-поліметалічні руди. По суті, це буде нова стратегія видобутку.

Главою компанії є Брайан Саваж - голова ради директорів Pioneer Management LLC, приватної компанії, яку він заснував в 2009 році для надання консультацій та інвестування в проекти і компанії зі сфери природних ресурсів.

Українське представництво Avellana Gold очолює Микола Гожик, який раніше був головним інженером ТОВ "Закарпатполіметали", директором ТОВ "Сауляк".


06 серпня 2017, 15:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Кабміні розповіли субсидіантам, як отримати "живі" гроші за зекономлений газ

Звітність з ЄСВ за новими формами: коли потрібно подавати?

Закарпатці за півроку витратили 18 мільйонів доларів на нові авто

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,30 грн/долар

Незабаром в Україні знову подорожчає алкоголь

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину